Katy Perry o ciąży: "Wiele się u mnie wydarzy tego lata. Nazwijmy to PODWÓJNYM uderzeniem"

2020-03-05 19:56 nk
Katy Perry z fanami w Londynie
Autor: Rex Features/East News, Timmie / SplashNews.com/East News

Katy Perry podzieliła się z fanami wiadomością o swojej ciąży za pośrednictwem teledysku do piosenki Never Worn White. Artystka oficjalnie potwierdziła, że rzeczywiście spodziewa się potomstwo i że to urodzi się latem. Zmiany, które nadchodzą, nazwała PODWÓJNYM UDERZENIEM! Dlaczego? Domyślacie się?

Katy Perry zrobiła fanom nie lada niespodziankę! 5 marca 2020 premiery doczekał się teledysk artystki, Never Worn White. Pod koniec klipu widzimy Katy ze sporym ciążowym brzuszkiem! To nie jest charakteryzacja na potrzeby wideo! Perry naprawdę jest w ciąży!

Katy Perry o podwójnym uderzeniu!

Zagraniczne serwisy plotkarskie podają, że Katy jest w ciąży od około sześciu miesięcy. To oznacza, że dziecko piosenkarki i aktora, Orlando Blooma, przyjdzie na świat najprawdopodobniej na początku czerwca.

Jak Was już informowaliśmy, za pośrednictwem Instagrama Katy Perry dała fanom do zrozumienia, że termin porodu ma wyznaczony na lato 2020.

Katy Perry potwierdziła informację o szacowanym terminie porodu w live'ie na Instagramie.

Wiele będzie się działo u mnie tego lata. Nie tylko urodzę w sensie dosłownym, ale i w przenośni - coś, na co czekacie od dawna. Nazwijmy to więc podwójnym uderzeniem.

- powiedziała gwiazda, przekąszając suszone mango.

Mówiąc o podwójnym uderzeniu Katy miała na myśli to, że podczas oczekiwania na maleństwo będzie pracować nad nową płytą, która będzie jej drugim "dzieckiem" i również pojawi się latem.

Perry wyznała też, że nie mogła już doczekać się momentu wyjawienia fanom radosnego newsa.

Jestem podekscytowana, my jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi. I to jest prawdopodobnie najdłuższy sekret, jaki musiałam utrzymać w życiu. Wiedziałam, że będę musiała powiedzieć wam w najlepszy sposób, czyli przez kawałek muzyki, bo tak z wami rozmawiam. Musiałam to w końcu wyjawić, bo to stawało się dość oczywiste.

- stwierdziła.

NAJNOWSZE