Katy Perry i Orlando Bloom przełożyli ślub! Nie odbędzie się w tym roku

2019-12-05 9:21 kp
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Fani Katy Perry i Orlando Blooma ze zniecierpliwieniem odliczali już dni do ślubu pary. Wokalistka i aktor mieli powiedzieć sobie TAK pod koniec tego roku w jednym z irlandzkich zamków, a wszystkich przygotowań Katy doglądała podobno osobiście. Tymczasem okazuje się, że zakochani postanowili przełożyć ślub i na pewno nie staną przed ołtarzem w 2019 roku.

Wygląda na to, że Katy Perry i Orlando Bloom mają dość ślubów na ten rok. W ostatnich miesiącach para pojawiała się na ślubnych ceremoniach takich słynnych znajomych jak Mishy Nonoo i Michaela Hessa w Rzymie czy Ellie Goulding i Caspara Joplinga w Londynie. I podczas gdy wszyscy czekali już na zaproszenia na ich ślub, oni... przełożyli ceremonię!

Katy Perry i Orlando Bloom nie wezmą ślubu w grudniu 2019 roku, jak dotąd planowali. Jak donoszą zagraniczne media, para postanowiła odłożyć ceremonię na kolejny rok.

Katy Perry i Orlando Bloom przełożyli ślub

Przygotowania do ślubu Katy Perry i Orlando Blooma trwały już od wielu miesięcy. Wiadomo, że para planowała ceremonię w irlandzkim 800-letnim zamku Ashford. Jednocześnie zakochani chcieli uniknąć klasyki i zapowiadali, że ślub będzie w "nowoczesnym stylu" - czegokolwiek by to nie oznaczało ;)

>> Katy Perry i Orlando Bloom w końcu mają ślubne plany! Katy sama wszystko planuje

Dziś już wiadomo, że na ślub Katy Perry i Orlando Blooma będziemy musieli poczekać trochę dłużej. Jak zdradził informator E! News, para podjęła wspólną decyzję o przełożeniu ceremonii na początek przyszłego roku.

Chcieli szybko wziąć ślub, ale planowanie i łączenie wszystkiego w całość okazało się trudne. Ślub miał się odbyć we wrześniu, potem w grudniu, a teraz na początku przyszłego roku. Musieli to przełożyć, ponieważ Katy ma świetne wyobrażenie o tym, gdzie i jak chce, żeby ślub się odbył.

- czytamy.

Co ciekawe, Katy Perry i Orlando Bloom mimo obsuwy nadal planują dwa śluby - co zresztą jest ostatnio panującym trendem wśród celebrytów. Para podobno skompletowała już listę gości.

NAJNOWSZE