Katy Perry i Orlando Bloom w końcu mają ślubne plany! Katy sama wszystko planuje

2019-09-01 15:05
Katy Perry i Orlando Bloom
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Katy Perry i Orlando Bloom w tegoroczne walentynki się zaręczyli. Para od tamtego czasu bardzo niespiesznie planowała ślub - oboje zaznaczali, że mają na głowie poro obowiązków i nie spieszy im się do sformalizowania związku. W końcu jednak udało im się podjąć pierwsze decyzje. Zapowiada się naprawdę niezwykły ślub!

Kiedy Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub? - fani pary od miesięcy zadają sobie to pytanie. Para bowiem w walentynki zaręczyła się, jednak od tamtego czasu nie posunęła do przodu ślubnych przygotowań. Wokalistka i aktor nie ukrywają, że ślub nie jest ich priorytetem - oboje mają sporo innych zajęć i wspólnych planów.

W końcu jednak pojawiają się pierwsze konkrety i robią naprawdę spore wrażenie!

Katy Perry i Orlando Bloom planują ślub

34-letnia Katy Perry i 42-letni Orlando Bloom wypatrzyli już wymarzone miejsce na ceremonię. Jak donoszą informatorzy, Katy Perry najchętniej wzięłaby ślub w zamku Ashford w Irlandii. Zastanawiacie się, skąd ten pomysł? Zobaczcie zdjęcia...

Katy i Orlando chcą wziąć ślub w irlandzkim, gotyckim zamku. To będzie bajkowa ekstrawagancja.

- donoszą znajomi wokalistki.

Wszystkie przygotowania do ślubu Katy Perry nadzoruje osobiście. Gwiazda zrezygnowała podobno z zatrudnienia wedding plannerów i chce sama zdecydować o kształcie ceremonii. Zamiast obcych specjalistów, w planowaniu pomaga jej ekipa, która na co dzień pracuje z nią przy trasach koncertowych.

Czekacie na ślub Katy Perry i Orlando Blooma?

NAJNOWSZE