Katy Perry jako sexy Śnieżynka w Cozy Little Christmas! To wideo zawdzięczamy Orlando?

2019-12-03 10:53 mw
Katy Perry - wideo Cozy Little Christmas
Autor: youtube.com / Katy Perry

Orlando Bloom sprawił, że Katy Perry naprawdę pokochała Święta! Artystka nagrała pierwszy w swojej karierze świąteczny teledysk - wideo "Cozy Little Christmas" ma szansę stać się prawdziwym bożonarodzeniowym hitem tego roku. A przecież to nie koniec świątecznych niespodzianek - podobno już w te Święta Katy Perry i Orlando Bloom wezmą wreszcie długo wyczekiwany ślub...

Katy Perry kiedyś nie była zbyt wielką fanką świąt, o czym świadczyć może fakt, że tak naprawdę nigdy wcześniej nie nagrała żadnej prawdziwie świątecznej piosenki - "Cozy Little Christmas" to pierwszy przebój, którymi Katy Perry chce podbić Boże Narodzenie.

Lepiej późno, niż wcale... xD

Dlaczego Katy Perry tak nagle pokochała Święta? Okazuje się, że może to być zasługa Orlando Blooma!

KATY PERRY ZOSTAŁA SEXY ŚNIEŻYNKĄ

Gdybyśmy mieli zgadywać, jakie fantazje siedzą w głowie Orlando Blooma, obstawialibyśmy sexy Śnieżynkę w skąpym bikini wygrzewającą ciało przy na leżaku przy basenie. Tak właśnie prezentuje się przyszła "Pani Bloom", czyli Katy Perry w swoim najnowszym teledysku do piosenki "Cozy Little Christmas".

Krążą plotki, że to właśnie Orlando namówił Katy Perry do nakręcenia pierwszego w jej karierze świątecznego wideo. Artystka właśnie opublikowała swoje bożonarodzeniowe dzieło - klip możecie obejrzeć poniżej:

Katy Perry naprawdę wkręciła się w świąteczny nastrój. Teledysk "Cozy Little Christmas" to nie jedyny w tym roku bożonarodzeniowy akcent od dziewczyny Orlando Blooma. Katy uruchomiła też specjalny adwentowy kalendarz - fani mogą zapisać się do niego pod tym adresem.

Dodajmy, że według niektórych plotek Katy Perry i Orlando Bloom zamierzają wziąć ślub właśnie w nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Czekamy z niecierpliwością i trzymamy za to kciuki! xD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE