Katarzyna Zdanowicz

i

Autor: AKPA Katarzyna Zdanowicz poinformowała o rozwodzie. Ucieła wszelkie plotki

Rozstania gwiazd

Katarzyna Zdanowicz poinformowała o rozwodzie. Ucięła wszelkie plotki

2024-06-12 21:30

Katarzyna Zdanowicz, jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce, przechodzi w ostatnim czasie trudne chwile. I choć unikała rozmów z mediami na temat rozwodu, ostatecznie postanowiła zabrać głos, rozwiewając wszelkie wątpliwości. W sieci można przeczytać opublikowane przez Zdanowicz oświadczenie.

Katarzyna Zdanowicz urodziła się w 1983 roku i wychowała w niewielkiej miejscowości Solec Kujawski pod Bydgoszczą. Zawsze marzyła o karierze w mediach, dlatego też w 2007 roku przeprowadziła się się Warszawy, aby rozwijać się swoje dziennikarskie pasje. Katarzyna od 2012 roku związana była ze stacją TVN, z którą zakończyła współpracę pod koniec 2021 roku, a od 2022 roku możemy oglądać ją na antenie Polsatu, gdzie prowadzi "Wydarzenia". Co więcej, jest również autorką książki "Zawsze mówi, że wróci", która opowiada o życiu żon himalaistów, a oprócz tego prowadzi autorski podcast "Pomiędzy wersami", w którym porusza ważne społecznie tematy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy wzięły kościelny rozwód. Kto unieważnił swoje małżeństwo?

SHORT - Nosel wkręca - odholowanie auta| ESKA

Katarzyna Zdanowicz rozstała się mężem po ponad 10 latach

Największa zmiana w życiu Katarzyny Zdanowicz nastąpiła, kiedy na świat przyszedł jej syn, Maksymilian, którego wychowuje z pełnym zaangażowaniem. Nastolatek podobnie, jak mama występuje przed kamerami. Wcielał się w różne postacie w takich serialach jak "Rafi", czy "Rodzina na Maxa".

Katarzyna Zdanowicz przez lata tworzyła zgrane małżeństwo z Marcinem, ojcem Maksa, jednak ostatnie wieści na temat ich relacji zaniepokoiły opinię publiczną. Dziennikarka miała dosyć niezgodnych z prawdą informacji, dlatego też postanowiła zabrać głos i głośno powiedzieć o rozstaniu.

Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje, więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane ..Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo. To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie, szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata i syna. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę

- wyjaśniła za pośrednictwem mediów społecznościowych.

To oświadczenie ukazuje, że Katarzyna Zdanowicz i jej były mąż rozstali się w sposób dojrzały i z pełnym poszanowaniem dla siebie nawzajem.