Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na gorących zdjęciach z Zanzibaru. "Tylko palma i my"

2021-04-07 19:00 es
Piotr Stramowski, Kasia Warnke
Autor: WBF

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, podobnie jak wiele polskich gwiazd, zdecydowali się na egzotyczne wakacje w czasie pandemii. Obrali najpopularniejszy w tym sezonie kierunek - Zanzibar. Razem z parą aktorów poleciała oczywiście ich córeczka. jednak, gdy dziewczynka ucina sobie drzemkę, rodzice mają chwile dla siebie. Zobaczcie jak Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wypoczywają.

Nawet śmiertelna pandemia nie powstrzyma celebrytów przed wakacjami. Ponieważ praktycznie cała Europa jest zamknięta, muszą wybierać bardziej egzotyczne kierunki. Oczywiście nieśmiertelnie zainteresowaniem cieszy się Dubaj. Jednak w tym sezonie i Zanzibar przezywa prawdziwe oblężenie. Trudno o tydzień, w którym celebryci nie będą publikować na Instagramie zdjęć z tego kierunku.

Na Zanzibar polecieli też Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Zobaczcie, jak odpoczywają!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski relaksują się na Zanzibarze

Małżeństwo aktorów dwa lata temu przywitało na świecie córeczkę. Teraz cała rodzinka wypoczywa na egzotycznych wakacjach. Każdy, kto podróżował z dzieckiem, wie, że nie zawsze ma to dużo wspólnego z relaksem. Dlatego rodzice wykorzystują każdą chwilę!

Katarzyna Warnke pokazała na Instagramie, jak spędza czas z mężem, gdy "niunia ma drzemkę". Widzimy przytuloną parę, która odpoczywa w cieniu palm. Piotr Stramowski trzyma w rękach aparat. Kto wie, może zrobił żonie kilka fotek, którymi wkrótce podzieli się z fanami?

Ci chętnie oglądają relację z Zanzibaru.

- Piękni 🔥

- Ale fajni jesteście 🔥🔥🔥

- Wspaniałych chwil wam życzę ❤️ ogień jest 🔥👏😮🔥🔥🔥 super!

- Kochane łobuzy wyślijcie trochę słońca 😜

Faktycznie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mogliby przesłać trochę ciepłą do Polski ;)

NAJNOWSZE