Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Kasia Cichopek dodała rodzinne zdjęcia z Dominikany. Twarze dzieci podzieliły internautów

2021-04-15 17:30

Kasia Cichopek jest jedną z gwiazd, które mimo panującej pandemii wyruszyły na egzotyczne wakacje. Aktorka zabrała rodzinę aż na Dominikanę! Do tej pory fani dość życzliwym okiem oglądali jej zdjęcia z rajskich plaż. Tym razem coś się zmieniło... Kasia Cichopek opublikowała rodzinne zdjęcie, które podzieliło internautów. Dlaczego?

Pogoda za oknami nie rozpieszcza. Nic dziwnego, że wiele gwiazd decyduje się na wakacje. A ponieważ przez śmiertelną pandemię większość Europy pozostaje zamknięta, trzeba wybierać bardziej egzotyczne kierunki.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wybrali Dominikanę. Razem z dziećmi polecieli odpocząć na rajskich plażach. Zdjęcia z wakacji przyprawiają o zawrót głowy. Słońce, piasek, palmy... Czego chcieć więcej?!

Przez kilka dni internauci z dużym entuzjazmem oglądali fotki, które Kasia Cichopek publikowała. Jednak najnowsze zdjęcie podzieliło internautów. Dlaczego?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kasia Cichopek publikuje zdjęcia z dziećmi

Na najnowszym zdjęciu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wraz z dziećmi - Heleną i Adamem siedzą na palmie, zajadając się kokosami.

Za oknem zima, więc wrzucam Wam odrobinę słońca ??

Napisała aktorka.

Kasia Cichopek zadbała, żeby twarze dzieci były zasłonięte. Gwiazdy często tak robią w trosce o prywatność i bezpieczeństwo swoich maluchów. Jednak nie wszyscy to rozumieją...

- A mnie irytują zdjęcia dzieci bez twarzy...tak wiem chcą zachować ich prywatnośc,ale wtedy zwyczajnie wolę zdjęcia samych rodziców.

- Mam pytanie, co jest z tymi dziećmi nie tak, ze zawsze maja zakryte twarze????

Kilku osobom nie podoba się także relacjonowanie wyjazdu w czasie pandemii...

- Teraz Pani Kasia będzie nam każdego dnia dawkować swoje zdjęcia z Dominikany..?‍♀️. To trzeba mieć charakter...

- Irytujące są te zdięecia kiedy my nawet na basen nie możemy pójść.

Jednak zdecydowana większość komentarzy to pozdrowienia i komplementy. I faktycznie, Kasia Cichopek ma rodzinę jak z obrazka!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?