Natalia Szroeder

i

Autor: WBF

Quebonafide zostanie ojcem? Natalia Szroeder wybrała już imię dla dziecka

2021-04-14 17:30

Natalia Szroeder i Quebonafide są parą już od blisko 3 lat. Choć oboje starają się chronić prywatność, ich związek od początku był bardzo medialny. Obecnie Natalia Szroeder udziela wywiadów, promując nową muzykę. Nie może zabraknąć pytań o jej związek z Quebonafide... Wokalistka zdradziła, że ma już wybrane imiona dla dzieci!

Natalia Szroeder i Quebonafide zaczęli się spotykać w 2018 roku. Kiedy raper wspomniał nazwisko wokalistki na jednym z kawałków na płycie Soma, plotki o ich romansie rozgorzały.

Od tamtej pory minęły blisko 3 lata. I chociaż Natalia Szroeder i Quebonafide starają się chronić prywatność, ich związek wzbudza ogromne zainteresowanie.

Natalia Szroeder aktualnie częściej pojawia się w mediach. Wokalistka promuje nową muzykę. Nie zabrało też pytań o Quebonafide... Okazuje się, że celebrytka wybrała już imię dla dziecka!

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Quebonafide zostanie ojcem?

Wygląda na to, że Natalia Szroeder i Quebonafide traktują swoją relację bardzo poważnie. Podczas występu w programie Kuby Wojewódzkiego gwiazda nie uchylała się od odpowiedzi na pytania dotyczące jej ukochanego.

Natalia Szroeder zdradziła, że choć Quebonafide także zajmuje się muzyką, para ze sobą nie konkuruje.

To jest dla mnie inna skala. Ciężko jest mi się porównywać z rapem, który generuje w tydzień 20 mln wyświetleń, więc robię swoje najpiękniej jak potrafię, staram się, widzę tego efekty, więc pracuję dalej.

Mówiła.

Dalej Natalia Szroeder poruszyła temat macierzyństwa. Jednak na razie nic nie wskazuje, że Quebonafide zostanie ojcem. Imiona, które wokalistka nadałaby dzieciom, wybrała już lata temu.

Jak Wam się podobają imiona, które wybrała dziewczyna Quebonafide?

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?

Ja mam swoją listę imion, którą stworzyłam naprawdę z 15 lat temu. Wiesz, jakie mi się imię bardzo podoba damskie? Ryfka. [...]

Bardzo mi się Staszek podoba, no ale mam brata, więc nie zabiorę mu tego imienia, niech on będzie sam sobie miał to imię. Co mi się podoba? Gabriel mi się podoba. To wcale nie jest takie kościelne.