Małgorzata Socha i Kasia Cichopek

i

Autor: East News

Małgorzata Socha i Kasia Cichopek wyjechały w góry. "Celebrytów zakazy nie obowiązują?"

2021-01-03 17:52

Trwająca od roku pandemia wszystkim daje się już mocno we znaki. Od kilku dni trwa narodowa kwarantanna. To znaczy, że podróżować można wyłącznie służbowo. Jednak jak widać na Instagramie, nie wszystkich to obowiązuje. Małgorzata Socha i Kasia Cichopek chwalą się rodzinnym wypadem w góry. A internauci dopytają: pamiętacie o zakazach?

Na początku pandemii wszystkie gwiazdy zgodnie apelowały o pozostanie w domach i noszenie maseczek. Później jednak wszystko zaczęło się rozmywać. Za oceanem, u najsławniejszej rodziny świata problemy pojawiły się późną jesienią. Z okazji urodzin Kim Kardashian nie mogła się powstrzymać i zorganizowała imprezę. Jej śladem poszła Kendall Jenner. Zdaje się, że teraz także polskie celebytki zapominają o obostrzeniach...

Małgorzata Socha i Kasia Cichopek wyjechały w góry. Panie pochwaliły się zdjęciami w social mediach. Można by pomyśleć, że pojechały tam pracować, może kręcić film, albo zbierać materiały do książki... Trudno jednak szukać usprawiedliwienia dla wypadu na sanki z dziećmi. Choć niewątpliwie to bardzo fajna zabawa, to jednak pozostałe polskie rodziny muszą siedzieć w domach...

ESKA XD #013

Nic dziwnego, że Małgorzata Socha i Kasia Cichopek zostały skrytykowane przez internautów!

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Małgorzata Socha i Kasia Cichopek łamią zasady bezpieczeństwa?

Od 28 grudnia do 17 stycznia w Polsce trwa kwarantanna narodowa. Poza obowiązującymi do tej pory zasadami doszły kolejne. Zamknięto hotele, stoki narciarskie oraz galerie handlowe. W grę wchodzą jedynie podróże służbowe. No, chyba że jest się celebytą... Wtedy najwyraźniej można więcej.

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie, jak ciągnie pod górę dzieci na sankach. Natomiast Kasia Cichopek dodała na instagram selfie z mężem i dziećmi gdzieś w górach.

- Kolejna celebrytka oderwana od rzeczywistości czy pani jest również właścicielem nieruchomości w Zakopanem lub okolicy.

- Celebrytów zakazy nie obowiązują?

- Wstyd, szok i zażenowanie. Trwa narodowa kwarantanna a tu górskie eskapady sobie Pani ze sklepu meblowego urządza.

- Zakaz wynajmu, kwarantanna narodowa a tu wyjeżdżają ludzie do zakopanego albo w inne miejsca.. Czy oni myślą wszyscy. Wielka nieodpowiedzialność. Powinny być kary mandaty. Nawet na podstawie zdjeć wrzucanych do sieci.

- Bogatemu wszystko wolno ?

- dla tych co kase maja sa otwarte, dla klasy drugiej widocznie zamkniete. Segregacja Polakòw

To tylko niektóre z komentarzy.

Jeśli już Małgorzata Socha i Kasia Cichopek musiały wyjeżdżać, mogłyby, chociaż nie publikować zdjęć w social mediach! To dawanie złego przykładu swoim obserwatorom...