Katarzyna Cichopek

i

Autor: WBF

Kasia Cichopek wspiera Basię Kurdej-Szatan! Internauci: Będziesz następna!

2021-11-27 21:05

Kasia Cichopek jest jedną z gwiazd, która w mediach społecznościowych okazała wsparcia Basi Kurdej-Szatan. Internauci jednak ostrzegają gwiazdę TVP, że również ona może stracić posadę w Telewizji Polskiej. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan przeżywa trudne chwile. Wszystko po jej emocjonalnym wpisie w mediach społecznościowych. W odniesieniu do filmiku, który zobaczyła w internecie, obraziła strażników granicznych. Padały mocne słowa, nie brakowało również wulgaryzmów. Aktorka w związku z tym straciła między innymi rolę w serialu M jak miłość. Sprawą zajęła się też prokuratura. 

W internetowym programie Magdy Mołek Basia wyznała, że musi mierzyć się z lawiną hejtu, który na nią spadł. Aktorka może liczyć też na wsparcie swoich koleżanek i kolegów z branży. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Głos wsparcia mogła usłyszeć między innymi od Katarzyny Cichopek. Internauci jednak ostrzegają Kasię, która jest gwiazdą TVP, że i ona może stracić pracę. 

  • Kacha Ty się nie wychylaj, bo będziesz następna!
  • A co na to Jacek? [red. Kurski, prezes TVP]

czytamy w sieci. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?