Harry Styles poszedł na całość! Włożył sukienkę, spódnicę i podkolanówki

2021-11-27 8:05

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Harry Styles bawi się modą. Wokalista nie boi się kontrowersyjnych połączeń kolorów ani fasonów. Artysta nie uznaje modowych tabu. Nie raz już pokazywał się w sukience, ale ostatnia sesja to prawdziwe szaleństwo. Nie zgadniecie, w czym pozował Harry Styles!

Harry Styles zrobił międzynarodową karierę razem z kolegami z One Direction. Hitowe piosenki zapewniły im gigantyczną popularność oraz masę fanów. Z czasem zespół zakończył działalność, a piosenkarze rozeszli się w swoje strony.

Oczywiście Harry Styles wciąż zajmuje się muzyką, ale znalazł jeszcze jedną miłość. Artysta wszedł do świata mody i doskonale tam pasuje!

Jego wyczucie stylu doceniła sama Anna Wintour. Nie tylko zaprosiła go do współtworzenia gali MET, ale również pozwoliła, by Harry Styles był pierwszym mężczyzną na okładce Vogue.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Kolorowy Harry Styles w sesji dla Dazed

Wsparcie tak cenionej osoby najwyraźniej zachęciło muzyka od dalszych eksperymentów z wizerunkiem. Jego ostatnia sesja dla Dazed to już naprawdę szaleństwo. Harry Styles pozuje m.in. w zielonym komplecie i rajstopach w kropki, wyglądając trochę jak ciocia na imieninach. Interesujący jest też strój magika, na który składa się imponujące okrycie i cylinder.

A która stylizacja najbardziej wpadła Wam w oko? Zobaczcie je wszystkie i oceńcie!