Karolina z Top Model błaga o pomoc dla chorego brata

i

Autor: Screenshot Instagram/way.of.blonde Karolina z Top Model błaga o pomoc dla chorego brata - ruszyła zbiórka funduszy

Karolina z Top Model błaga o pomoc dla chorego brata. "Był kilkukrotnie jedną nogą po drugiej stronie"

2022-05-16 15:49

Karolina Brzuszczyńska, która zyskała popularność dzięki programowi Top Model, opublikowała rozpaczliwy apel do swoich fanów. Jej ukochany brat walczy o życie, a koszty leczenia przerastają możliwości rodziny. Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Karolina Brzuszczyńska, wraz ze swoją partnerką Agnieszką Skrzeczkowską, wzięła udział w castingu do 9. edycji programu "Top Model". Choć nie weszła do programu, udział w show sprawił, że zyskała popularność i spełnia się obecnie jako infuencerka, znana pod pseudonimem Way of Blonde.

Na instagramowym koncie Karoliny pojawiło się zdjęcie z jej ukochanym bratem, który walczy z białaczką limfoblastyczną. Celebrytka zaapelowała do fanów o pomoc w zebraniu funduszy na jego leczenie.

ZOBACZ TAKŻE: Dobre nowiny od Magdaleny Stępień. Zdrowie syna zawdzięcza swojej intuicji

Karolina z Top Model błaga o pomoc dla chorego brata

Jak dowiadujemy się z posta zamieszczonego przez Karolinę Brzuszczyńską, jej brat przeszedł już przeszczep szpiku, którego dawczynią była ich siostra. Ten niestety się nie przyjął i jedyną nadzieją jest obecnie terapia CAR-T, która jest niezwykle skuteczna, ale też... bardzo droga. Jej koszt to bowiem 1.5 mln złotych.

Mój brat umiera… musimy w bardzo krótkim czasie uzbierać ?,? ??? złotych na jego leczenie. Mamy za mało czasu by uzbierać tak duża kwotę własnymi środkami, dlatego proszę Was o pomoc.

[...] W marcu 2021 mój brat w trakcie oddawania krwi jako honorowy dawca został skierowany do szpitala. Wykryto u niego ostra białaczkę limfoblastyczną. W ciągu tego roku mój brat był kilkukrotnie jedna noga po drugiej stronie. A my z rodziną czekaliśmy tylko na wieści ze szpitala. Po kolei kazda z metod leczenia okazywała się nieskuteczna. Aż przyszedł czas na przeszczep, którego dawca była moja siostra. Wpierw zaczął nabierać sił i pod koniec marca został wypuszczony ze szpitala. Kilka dni temu w trakcie badań kontrolnych okazało się, ze przyczep się nie przyjął… Otrzymaliśmy informacje, ze jedyna nadzieją dla mojego brata jest terapia CAR-T. Jest bardzo droga, ale ma wysoka skuteczność. Każdego dnia mój brat jest coraz słabszy, wiec czasu mamy coraz mniej...

- napisała Karolina Brzuszczyńska na Instagramie.

Brat Karoliny jest mężem i ojcem dwóch córek, a także honorowym dawcą krwi i szpiku. Jeśli pragniecie wesprzeć zorganizowaną zbiórkę pieniędzy, znajdziecie ją pod tym linkiem

ZOBACZ TAKŻE: Millie Bobby Brown zabrała ukochanego na premierę nowego sezonu "The Stranger Things". To syn gwiazdy rocka!