Karolina Pisarek

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Karolina Pisarek otwiera restaurację. Wiemy, gdzie będzie się znajdowała!

2024-04-10 9:11

Coraz częściej gwiazdy, które znamy z czerwonych dywanów i okładek, decydują się na to, by założyć własne firmy i zainwestować zarobione dotychczas pieniądze w różne biznesy. Teraz do ich grona dołączyła również Karolina Pisarek wraz ze swoim mężem. Para zamierza otworzyć restaurację z turecką kuchnią.

Choć mogłoby wydawać się nam, że większość gwiazd, po godzinach, korzysta z wolnego czasu i oddaje się błogiemu leniuchowaniu, to okazuje się, że wcale tak nie jest. Część osób, które znacie z czerwonego dywanu jest naprawdę przedsiębiorcza i zaradna. Niektórzy mają prawdziwą żyłkę do interesów, dzięki czemu ich lokale są oblegane nie tylko przez fanów, ale także koneserów z różnych dziedzin. Biznesy polskich gwiazd są nie tylko chęcią zainwestowania swoich pieniędzy i stworzeniem sobie planu B, gdyby okazało się, że ich 5 minut szybko przeminie ale często po prostu spełnieniem marzeń. Wśród takich osób znaleźli się m.in. Maciej Musiał, Kuba Wojewódzki, Piotr Adamczyk i Czesław Mozil. Wszystko wskazuje na to, że teraz do tego zacnego grona dołączyła również Karolina Pisarek.

SMOLASTY nie zamyka się na DODĘ

Karolina Pisarek - restauracja

Restauracja Karoliny Pisarek z pewnością przyciągnie tłumy. Gwiazda nie zwalnia tempa i chętnie podejmuje się nowych działań, które pomagają jej w rozwoju, ale także są świetną okazją do inwestycji. W rozmowie z Pomponikiem ujawniła, że w ostatnim czasie postanowiła nieco odciąć się od różnego rodzaju programów telewizyjnych i skupić na czymś innym.

Wydaje mi się, że wykorzystałam swój limit jako uczestniczka programów (...), ponieważ byłam już w nich bardzo dużo razy i możliwe, że to jest taki przejściowy etap w moim życiu i skupiam się na nieco innych rzeczach.

Modelka zdradziła, że wraz ze swoim mężem Rogerem Sallą, podczas przerwy od TV, zdecydowała się na zainwestowanie w turecką restaurację położoną w centrum Warszawy.

To było marzenie mojego męża, żeby mieć własną restaurację i cieszę się, że spełniamy się w tym, ale nie mówię, że jest to jedyny biznes, w którym się chcemy rozwijać - ujawniła.

Karolina podkreśliła również, że nie jest to jedyny biznes, w którym małżeństwo chce próbować swoich sił. Jednak swoje dalsze plany pozostawiła w tajemnicy.