Celebryci

Karolina Pisarek sprzedaje mieszkanie za 3,5 mln złotych! Luksus bije po oczach [GALERIA]

2024-03-19 10:53

Karolina Pisarek kilka lat temu kupiła ekskluzywną nieruchomość na warszawskim Mokotowie, jednak niedługo później, wraz z mężem Rogerem Sallą, zamieszkała w przestronnym domu. Teraz postanowiła wystawić na sprzedaż penthouse i zażyczyła sobie za niego 3,5 mln złotych. Wnętrze zachwyca nowoczesnym stylem.

Karolina Pisarek to jedna z najsławniejszych obecnie gwiazd show-biznesu, która wielokrotnie pokazała, że żadnych wyzwań się nie boi. Brała udział w "Tańcu z Gwiazdami" i programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie musiała mierzyć się z dużą krytyką na temat swoich umiejętności wokalnych. Oprócz tego zdecydowała się pokazać całej Polsce swoje przygotowania do ślubu w cyklu "Karolina mówi...tak", a także wzięła udział w niezwykle wymagającym programie "Azja Express", który zakończył się dla niej i jej towarzyszki główną wygraną.

Modelka zyskała sławę dzięki "Top Model", który otworzył jej drzwi do wielkiej kariery, a Karolina korzystając z każdej nadarzającej się okazji, brała życie pełnymi garściami, uczestnicząc w wielu dochodowych projektach. Szybko dorobiła się wielkich pieniędzy, które zainwestowała w nieruchomość. Kupiła apartament na warszawskim Mokotowie. Żona Rogera Salli postanowiła jednak pozbyć się nieruchomości, wystawiając ją na sprzedaż.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jan Dąbrowski sprzedaje mieszkanie za 2,5 mln złotych! Na razie nie nadaje się do życia

Facebook - Wywiad Roxie Smolasty - gra w pytania, quiz | ESKA

Karolina Pisarek żegna się z przepiękną nieruchomością

Karolina Pisarek przez pewien czas zamieszkiwała na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza, na prestiżowym osiedlu. Powierzchnia dwupoziomowego apartamentu posiada 110 m kw., antresolę, dwie łazienki, sypialnię, salon z aneksem kuchennym, garderobę oraz olbrzymi  90-metrowy taras.

Penthouse jest w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Aranżacja zachowana jest w stylu "quiet luxury". Panuje w nim minimalizm i najlepszej jakości meble i dodatki, zachowane w stonowanej kolorystyce. Karolina pochwaliła się swoim mieszkaniem w mediach społecznościowych, pokazując poszczególne pomieszczenia. Największe wrażenie robi jednak widok z okna na panoramę Warszawy.

Karolina Pisarek z pewnością spędziła w tym domu wiele pięknych chwil, jednak teraz żegna się z własnym M3. Od dłuższego czasu mieszka wraz ze swoim mężem Rogerem Sallą w przestronnym domu w stolicy, gdzie mają własny ogród o powierzchni 1500 m kw. Nieruchomość kosztowała ok. 5 mln złotych.