Kanye West WRACA do niedoszłej aborcji Kim Kardashian! "Ze mną całkiem w porządku"!

2020-07-31 22:41 nk
Kanye West
Autor: SPNW/Backgrid/East News

Kanye West po kilku dniach ciszy, kiedy zdawało się, że jego epizod manii nieco się uspokaja, uderzył ponownie z kolejnymi mocnymi słowami na temat niedoszłej aborcji, której miała rzekomo chcieć poddać się Kim Kardashian. Zapewnił też internautów, że wszystko z nim w porządku. Przekonał Was?

Kanye West zmierza ku niemal nieuchronnemu rozwodowi z Kim Kardashian. Choć przez kilka ostatnich dni wydawało się, że atak jego choroby dwubiegunowej nieco ustępuje - raper w końcu przeprosił żonę za swoje zachowanie wobec niej, a nawet zgodził się na spotkanie - ostatecznie mąż celebrytki nie wrócił z nią do domu w Los Angeles, tylko zabarykadował się z powrotem na ranczu w Wyoming i wrócił do publikowania chaotycznych postów na Twitterze.

Kanye West znowu o aborcji

Jak już wiemy, Kim Kardashian jest tak zmęczona zachowaniem Kanye Westa, że obwieściła mu, iż chce rozwodu. Celebrytka jeszcze kilka dni temu, gdy rozmawiała o tym z mężem, miała na dzieję, że takie postawienie sprawy pomoże jej w dotarciu do rapera, będącego od wielu tygodni w trakcie epizodu manii. Niestety, wygląda na to, że ostatnia nadzieja umarła...

Kanye West właśnie udowodnił, że nie zamierza uginać się pod naciskami żony i jest gotów poświęcić swoje małżeństwo, by móc głośno dzielić się własnymi przekonaniami... albo przynajmniej powalczyć o fotel prezydenta USA...

Choć właśnie jego słowa o niedoszłej aborcji najbardziej rozwścieczyły Kim Kardashian, Kanye West właśnie teraz, po emocjonalnej rozmowie z nią, postanowił wrócić do tego tematu!

Płakałem na myśl o aborcji mojej pierworodnej, a wszyscy byli tak zatroskani mną... Ja jestem zatroskany światem, który czuje, że nie powinno się płakać nad tym tematem.

- napisał Ye w jednym z nowych postów na Twitterze, po czym dodał:

Jest taktyka 4D: Distract [odwrócić uwagę - przyp.red.], Discredit [zdyskredytować], Dismis [oddalić, usunąć], Distroy [zniszczyć]. Ze mną jest całkiem w porządku. Poświęćcie sekundę i pomyślcie o tym, co tu się projektuje.

Przekonał Was, że jest z nim "całkiem w porządku"?!

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE