Kanye West rozpływa się nad miliarderką Kim Kardashian: "Jestem dumny!"

2020-06-30 11:39 KP
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Relacja Kim Kardashian i Kanye Westa nie układała się w ostatnich tygodniach najlepiej. Para była bardzo zmęczona swoim towarzystwem w czasie kwarantanny i z trudem znosiła kolejne dni spędzone w domu. Dziś jednak sytuacja jest znacznie lepsza - Kim i Kanye znów mogą wychodzić z domu, a Kim ma na koncie nowe, ogromne osiągnięcie...

Trudno nie być zadowolonym, gdy żona przynosi do domu TAKIE pieniądze! :) Kim Kardashian od wczoraj oficjalnie jest miliarderką i tym razem nie powinno być w tej w kwestii wątpliwości, jak to się stało w przypadku Kylie Jenner. Jak już informowaliśmy na Hotplota.pl, celebrytka dołączyła do zaszczytnego grona miliarderów po tym, jak podpisała korzystną umowę z gigantem kosmetycznym Coty.

Teraz Kim Kardashian zgarnia gratulacje od fanów z całego świata. Nikt nie jest chyba jednak szczęśliwszy z jej osiągnięcia niż jej własny mąż! Po tygodniach kryzysu Kanye West najwyraźniej na nowo zapałał do żony podziwem i uczuciem.

Kanye West gratuluje Kim Kardashian

Z okazji pierwszego miliarda dolarów na koncie Kim Kardashian Kanye West napisał dla niej na Twitterze pełen uczucia wpis.

Jestem bardzo dumny z mojej pięknej żony Kim Kardashian West, która oficjalnie została miliarderką.

Pokonałaś najbardziej szalone burze, a teraz Bóg świeci na ciebie i naszej rodziny.

Błogosławiony, to jest martwa matura

Zrobiłem dla ciebie tę martwą naturę

Bardzo cię kochamy

- napisał raper, dodając do wpisu zdjęcie niedojrzałego pomidora, małego pomidorka koktajlowego i zwiędniętej róży. Dla fanów Kanye Westa jego oryginalne wybory artystyczne to jednak nic zaskakującego :)

Cóż - jeszcze kilka tygodni temu Kim Kardashian i Kanye West nie mogli na siebie patrzeć. Spodziewaliście się, że pieniądze tak zbliżają ludzi?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy Sunday Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE