Kim Kardashian oficjalnie BOGATSZA od Kylie Jenner! Ona naprawdę jest MILIARDERKĄ!

2020-06-29 18:48 nk
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jeszcze niedawno Kylie Jenner szczyciła się tytułem najmłodszej "self-made" miliarderki świata. Wkrótce okazało się, że jej fortuna została przeszacowana, a sama celebrytka miliarderką jeszcze nie jest. Teraz przyszedł kolejny cios - Kim Kardashian właśnie przekroczyła miliard dolarów na swoich kontach i przegoniła młodszą siostrę, jeśli chodzi o majątek!

Zarobki sióstr Kardashian i Jenner od lat wzbudzają emocje. To bez wątpienia najsłynniejsza rodzina świata, znana z tego, że jest znana. Owszem, miliony zarobione na reality show Keeping Up With The Kardashians celebrytki dobrze wykorzystały, inwestując we własne firmy. Te przyniosły im kolejne wielkie pieniądze.

Kim Kardashian bogatsza, niż Kylie Jenner!

Jeszcze do niedawna najbogatszą z sióstr była Kylie Jenner, która na sprzedaży części udziałów swojej marki Kylie Cosmetics mocno się wzbogaciła, zostając PRAWIE miliarderką. Prawie, bo wbrew wcześniejszym szacunkom, do pełnego miliarda celebrytce zabrakło kilkudziesięciu milionów dolarów.

TEN ranking jest już jednak nieaktualny...

Kim Kardashian właśnie zarobiła 200 miliionów dolarów, sprzedając koncernowi Coty 20 procent udziałów w swojej firmie KKW Beauty. Tym samym gwiazda przekroczyła miliard dolarów na swoich kontach.

Co ciekawe, Coty to ten sam koncern, który wcześniej wykupił 51 procent udziałów w Kylie Cosmetics za 600 milionów dolców. Choć transakcja w przypadku Jennerki opiewała na 3-krotność sumy, jaka zasiliła majątek jej starszej siostry, to Kim Kardashian jest teraz ponoć tą bogatszą!

Myślicie, że będzie zazdrość?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE