Kanye West połączył siły ze znaną sieciówką. Marka liczy na gigantyczne zyski

2021-06-09 15:00 AM
Kanye West
Autor: LESE/Backgrid/East News

Kanye West już wkrótce może znacznie pomnożyć swój majątek! Raper właśnie wydał pierwszy produkt z długo zapowiadanej współpracy ze znaną sieciówką. Oryginalne ubranie szybko skradło serca fanów. Co to takiego? Koniecznie przeczytajcie!

Życie prywatne Kanye Westa bez wątpienia nie należy teraz do najbardziej udanych. Rozwód z Kim Kardashian z pewnością będzie dla niego trudnym doświadczeniem. Raper jednak nie ma zamiaru załamywać rąk, tylko brnie do przodu. Uciekł w pracę.

Właśnie pojawił się pierwszy produkt, który powstał ze współpracy Kanye Westa oraz największej sieci odzieżowej w Stanach Zjednoczonych, GAP. Już wcześniej raper zapowiadał współpracę ze znaną marką, jednak dotychczas były to jedynie sugestie. Aż w końcu przyszedł czas, że Kanye razem z marką połączył siły.

I tak 8 czerwca Kanye West nie tylko świętował swoje 44 urodziny, ale także wprowadzenie pierwszego produktu stworzonego przy współpracy z GAP.

Niebieska puchowa kurtka dostępna w cenie 200 dolarów to prawdziwa gratka dla fanów rapera. Kurtka prawdopodobnie zostanie wysłana klientom na jesień.

To niespodziewany ruch ze strony Westa. W zeszłym tygodniu, sprawił fanom niespodziankę i ogłosił, że już wkrótce świat pozna jego kolejne dokonanie. Kurtka Yeezy Gap wykonana jest z nylonu z recyklingu. Kurtka unisex nie zawiera guzików, zamków ani zatrzasków. Oryginalne ubranie szybko skradło serca fanów. Już po pierwszych 30 minutach od premiery produktu, strona została przeciążona. Co oznacza ogromne zainteresowanie produktem Yeezy Gap.

W przyszłości ma pojawić się znacznie więcej produktów ze współpracy rapera i marki. To dobra wiadomość dla samej firmy. Nie jest tajemnicą, że przez pandemię firma GAP otarła się o kryzys. Firma musiała pozamykać wiele stacjonarnych sklepów, przez co finansowo sporo stracili. Podpisany z Kanye Westem 10-letni kontrakt z pewnością pomoże im wyjść na prostą. Już wcześniej tabloidy informowały, że GAP liczy nawet na miliard dolarów zysku!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
NAJNOWSZE