Kanye West organizuje BLEXIT. Projektuje specjalne koszulki, a internauci są wściekli

2018-10-29 9:56
Kanye West Blexit
Autor: hotplota.pl Kanye West Blexit

Okazuje się, że Kanye West nie potrzebuje twittera, by wywołać polityczny skandal. Tym razem mąż Kim  Kardashian namawia do Blexitu! O co chodzi?

Kanye West coraz mocniej angażuje się w politykę. Po kilku spotkaniach z prezydentami czas na większą akcję. Kanye West zachęca do Blexitu! A co to?

>> Kanye West zamieni "część Ugandy w Park Jurajski". Rozmawiał już nawet z prezydentem

Blexit, do którego zachęca Kanye West to opuszczenie Afroamerykanów partii Demokratycznej w USA. Kanye West koszulki z hasłem Blexit zaprojektował na Szczycie Młodych Czarnoskórych Liderów w Waszyngtonie. Poza hasłem Blexit na koszulkach znalazły się też napisy "we free".

Kolejne zaangażowanie się Kanye Westa w politykę nie mogło umknąć uwadze społeczeństwa. Internauci nie ukrywają oburzenia.

I dlatego wszyscy musimy przestać kupować jego towar

Więc po prostu pozwolicie mu kontynuować tę głupotę?

Dlaczego on uważa, że ​​czarni są ślepi lub głupi? Nienawidzę tego, jak zachowują się jak czarna społeczność niezdolna do niezależnej myśli! Po prostu zbiorowo nie lubimy Donalda Trumpa

najlepsze jest to, że jestem pewien, że nikt z jego zespołu nie wyjaśnił mu, że blexit został zrodzony przez ksenofobicznych rasistów

Pisali oburzeni internauci.

Niedawno podczas występu w SNL Kanye West żalił się, że jest krytykowany za popieranie Donalda Trumpa i aktywność polityczną. No cóż... może po prostu warto przestać?

NAJNOWSZE