Kanye West zamieni "część Ugandy w Park Jurajski". Rozmawiał już nawet z prezydentem

2018-10-16 12:15
Kanye West i prezydent Ugandy
Autor: twitter.com/kagutamuseveni Kanye West i prezydent Ugandy

Kanye West ma ambitne plany co do Ugandy... Pytanie tylko, co dokładnie ma na myśli.

Okazuje się, że Kanye West wcale nie pojechał do Ugandy wyłącznie by odpocząć. Muzyk ma tam do spełnienia misję.

W ostatnim czasie Kanye West i Kim Kardashian znacznie zmienili swój wizerunek. Nie są już po prostu parą celebrytów, a wpływowymi ludźmi. Spotkania z prezydentami to niemal ich chleb powszedni! Po meetingu z Donaldem Trumpem przyszedł czas na egzotykę. Kanye West i Kim Kardashian spotkali się z prezydentem Ugandy!

>> Kanye West zdradził u Trumpa swoje hasło do iPhone'a. Nie błysnął inteligencją

Podczas spotkania z prezydentem Ugandy Kanye West znowu wszystkich zaskoczył. Podczas rozmowy o wartościach turystycznych kraju raper stwierdził, że zamieni część Ugandy w Park Jurajski. O co dokładnie chodzi?

Najprawdopodobniej Ye będzie kręcił tam klip. Już teraz jest w trakcie szykowania kolejnego albumu. To dlatego razem z nim do Ugandy przyjechał Big Sean.

Z drugiej strony, znając wyobraźnię Kanye w ostatnim czasie, może równie dobrze próbować odtworzyć wymarłe gatunki, tak jak miało to miejsce w filmie Stevena Spielberga.

Żeby nie było, że raper zamierza za darmoszkę zmieniać kraj w plan teledysku, to podrzucił prezydentowi prezent - białe sneakersy. Kanye West ma gest!

Plany z budową Parku Jurajskiego to nie jedyne zaskakujące słowa, które padły z ust Ye podczas spotkania z prezydentem. Yoweri K Museveni sprawił, że raper poczuł się bardzo swobodnie, bo odważył się na nietypowe wyznanie. Kanye West planuje mieć z Kim Kardashian 7 dzieci! Ciekawe co na to celebrytka, która ze względu na zdrowie nie mogła urodzić 3 dziecka...

>> Kim Kardashian na granicy wyczerpania! Rozwód wisi w powietrzu, jeśli Kanye West nie zrozumie, że...

Chyba już lepszy będzie ten Park Jurajski...

NAJNOWSZE