Kanye West NIE WRÓCIŁ do domu! To już koniec jego małżeństwa z Kim Kardashian?

2020-07-29 7:40 mm
Kanye West
Autor: ENAV/Backgrid/East News

Czy Kanye West i Kim Kardashian wezmą rozwód? Pesymiści wróżą koniec małżeństwa celebrytki i rapera, a nowe informacje na temat ich aktualnego kryzysu tylko podsycają plotki o rozwodzie Kanye i Kim. Po wizycie Kardashianki na farmie męża i długiej rozmowie, która miała naprawić ich relacje, celebrytka wróciła do domu sama!

Sprawy małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa nie wyglądają najlepiej i coraz więcej znaków mówi, że nieudany start kampanii prezydenckiej rapera może nie tylko pozbawić go złudzeń na temat kariery w polityce, ale także rozbić jego rodzinę!

Amerykańskie media donoszą, że po bardzo emocjonalnej rozmowie, jaką Kim odbyła ze swoim mężem, celebrytka wróciła do domu SAMA. Kanye West nie zdecydował się na powrót do domu w Los Angeles, gdzie czeka na niego nie tylko żona, ale i czwórka dzieci.

ROZWÓD WISI NA WŁOSKU?

W komentarzach na temat ostatnich wydarzeń z życia rapera i jego żony coraz częściej przewija się słowo "rozwód". Kanye West i Kim Kardashian tym razem nie dadzą rady uratować małżeństwa? Niestety taka opcja jest coraz bardziej prawdopodobna!

Kiedy świat obiegły zdjęcia zapłakanej Kim Kardashian, nie umiejącej powstrzymać łez po rozmowie z mężem, część fanów celebrytki łudziła się, że są to łzy wzruszenia. Pesymiści zauważają jednak, że gdyby tak było, Kanye wróciłby z Kim do domu. Tymczasem raper prawdopodobnie zdecydował się pozostać na farmie w Wyoming!

Kim Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News

Ostatni kryzys w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye Westa wybuchł wraz ze startem kampanii prezydenckiej rapera. Przypomnijmy, że Kanye w ostatniej chwili postanowił zrealizować swoje wcześniejsze marzenia i oficjalnie zarejestrował swoją kandydaturę w wyścigu do Białego Domu.

Choć nikt nie dawał muzykowi szanse na zwycięstwo, ten rozpoczął kampanię. Kanye zrobił to z przytupem - już na pierwszym spotkaniu z wyborcami raper wyznał, że w ostatniej chwili powstrzymał swoją żonę przed dokonaniem aborcji!

Oczywiście Kanye West nie skonsultował swojego wyznania z żoną, a ta strasznie się wściekła. W odpowiedzi Kanye dolał oliwy do ognia, ogłaszając w sieci, że Kim go zdradzała i że dawno stara się o rozwód z celebrytką!

Jak zakończy się kryzys małżeństwa Kanye Westa z Kim Kardashian? Czy para rozstanie się, czy może kolejny raz małżonkowie dadzą radę uspokoić sytuację?

O przyszłości związku zdecyduje prawdopodobnie kilka najbliższych dni. Obawiamy się, że jeśli Kanye szybko nie wróci do rodziny, rozwód będzie raczej przesądzony. A Wy jak myślicie?

NAJNOWSZE