Kim Kardashian i Kanye West RAZEM w Wyoming! Rozmowa w aucie skończyła się jej PŁACZEM!

2020-07-28 19:41 nk
Kanye West
Autor: SPNW/Backgrid/East News

Kim Kardashian w końcu udało się namówić Kanye Westa na rozmowę w cztery oczy! Para została przyłapana przez paparazzich z samochodzie w miejscowości Cody w Wyoming, nieopodal ich rancza. W czasie spotkania Kim Kardashian płakała w aucie!

Kanye West jest w trakcie poważnego epizodu choroby dwubiegunowej. Raper, który od kilku lat zna diagnozę i świadomie przerwał leczenie, w ciągu ostatnich kilku dni zdążył zrujnować nie tylko własny wizerunek, ale także starannie pielęgnowany od lat wizerunek rodziny Kardashian-Jenner z Kim Kardashian i Kris Jenner na czele.

Kim Kardashian i Kanye West w końcu razem

Kanye West napisał na Twitterze kilka obraźliwych słów pod adresem żony i teściowej, które najwyraźniej próbowały nakłonić go na wznowienie leczenia psychiatrycznego. Potem zaś oświadczył fanom, że od dawna próbuje rozwieść się z celebrytką.

W końcu Kanye West oficjalnie przeprosił Kim Kardashian na Twitterze za upublicznianie ich prywatnych spraw. Jego post wyraźnie poprawił jej humor...

W końcu po kilku tygodniach unikania kontaktu z żoną Kanye West spotkał się z Kim Kardashian. Fotoreporterzy przyłapali parę w samochodzie, w drodze do fast fooda Wendy's. Atmosfera w aucie sprawiała wrażenie mocno napiętej. Zdjęcia opublikowane przez amerykański serwis TMZ pokazują, jak Kim i Kanye wgapiają się w swoje telefony i poważnie rozmawiają. W pewnym momencie Kardashian rozpłakała się.

Myślicie, że to już koniec?

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE