Co Kanye West robi w drogiej restauracji? GOLI SIĘ [WIDEO]

2022-01-12 20:30 es

O tym, że Kanye West jest nieco ekscentryczny, mogliśmy się przekonać już nie raz... Teraz Ye przeszedł samego siebie! Odwiedził elegancką restaurację, a na miejscu... ogolił się. Właściwie to został ostrzyżony przez profesjonalistę. Wygląd ważniejszy niż jedzonko?!

Kanye West to niezwykle barwna postać. Przede wszystkim znany jest jako utalentowany raper. I faktycznie, jego muzyka świetnie się sprzedaje i cieszy sporym uznaniem. Jednak z drugiej strony, Kanye West jest rasowym celebrytom. Nieco ekscentrycznym, zakochanym w sobie, przyciągającym zainteresowanie.

Do sieci trafiło wideo, które Was zaskoczy... Nie zgadniecie, co Kanye West robi w restauracji. Podpowiedź... nie chodzi o jedzenie!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kanye West goli brodę w restauracji

Craig's to restauracja w West Hollywood, która cieszy się wielką popularnością wśród gwiazd. Wyszukane menu oraz najlepsza obsługa przyciągnęły również Kanye Westa. Wraz z nim przybyła nowa dziewczyna - Julia Fox oraz przyjaciel, Antonio Brown.

Do sieci trafiła krótka relacja z tego wyjścia. jest jednak dość zaskakująca. Kanye West, zamiast jeść w restauracji, oddaje się tam zabiegom upiększającym! Widzimy na wideo, jak barber poprawia jego zarost.

Powszechnie wiadomo, że Kanye West ma świra na punkcie swojego wyglądu... Ale żeby zamawiać golenie do restauracji?!

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.
NAJNOWSZE