Kanye West i Julia Fox POTWIERDZAJĄ ZWIĄZEK! "Od razu poczułam z nim więź"

2022-01-07 7:56 mm
Kanye West i Julia Fox
Autor: Backgrid/East News

Kanye West i Julia Fox wreszcie przyznali się do związku! Aktorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swojej relacji z raperem. Jak się poznali?

A więc jednak nie jest to ustawka! Kanye West i Julia Fox rzeczywiście są parą i przynajmniej jedno z nich traktuje to bardzo poważnie. Aktorka podzieliła się właśnie szczegółami na temat swojego romansu. Para opublikowała też gorące fotki w internecie. 

31-letnia aktorka i o 13 lat starszy od niej raper od kilku dni rozgrzewają serwisy plotkarskie. Plotki o ich romansie przeplatają się z doniesieniami o związku Kim Kardashian z Pete Davidsonem. Jeszcze niedawno Kanye sprawiał wrażenie, że zrobi wszystko, aby odzyskać rodzinę. Kupił nawet dom naprzeciwko posiadłości swojej żony. W międzyczasie na horyzoncie pojawiła się jednak ONA...

Kanye i Julia potwierdzają związek

W czwartek 6 styczna mąż Kim Kardashian i aktorka filmu "Uncut Gems" podzielili się publicznie swoim szczęściem. Para pokazała się na serii zdjęć, na których czule się obejmuje i CAŁUJE na podłodze garderoby. Julia Fox opowiedziała, jak poznała Kanye Westa i co do niego czuje!

Poznałam Ye w Miami w Sylwestra i od razu poczułam z nim więź. Jego energia jest tak zabawna, że chcesz być w jego pobliżu. Śmialiśmy się i tańczyliśmy przez całą noc.

Postanowiliśmy utrzymać tę energię i polecieć z powrotem do Nowego Jorku, aby zobaczyć razem Slave Play

- opowiada Julia Fox w rozmowie z magazynem Interview. Na jego stronach możecie zobaczyć gorącą sesję zdjęciową Ye i jego nowej dziewczyny

Sonda
Co o nim myślisz?
NAJNOWSZE