Kanye West zatrudnił nową dziewczynę. Wcześniej pozowała dla Kim Kardashian

2022-01-11 22:00 es

Julia Fox to nowa ukochana Kanye Westa. Raper szybko przeniósł relację prywatną na płaszczyznę zawodową. Czy zgadniecie, kto pojawił się na Instagramie agencji kreatywnej Donda? Podpowiemy, że ta sama modelka pracowała wcześniej dla SKIMS Kim Kardashian...

Kanye West niedawno bardzo zaskoczył wszystkim obserwatorów jego życia. W jednym tygodniu raper publicznie błagał Kim Kardashian, by do niego wróciła. Natomiast już za chwilę wziął udział w pikantnej sesji zdjęciowej z nową dziewczyną. No cóż... Ye zmiennym jest!

Nowa wybranka ekscentrycznego muzyka to aktorka i modelka Julia Fox. Okazuje się, że ukochany już zaangażował ją do pracy w agencji kreatywnej Donda. Co ciekawe, Fox wcześniej pracowała dla jego przyszłej, byłej żony... Kim Kardashian.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kanye West zatrudnił Julię Fox

Zdaje się, że Kanye West lubi łączyć interesy z życiem prywatnym. Trzeba przyznać, że dzięki niemu Kim Kardashian rozwinęła się w kwestii mody oraz współprac ze światowymi projektantami.

Teraz na tę ścieżkę wkroczyła Julia Fox. Modelka pojawiła się na Instagramie agencji kreatywnej Donda, należącej do Ye. Na stories mogliśmy zobaczyć jej czarno-białe zdjęcia.

Julia Fox ma doświadczenie w pracy przed aparatem. Zagraniczne media przypomniały, że brała udział we wczesnej kampanii SKIMS. A to przecież marka należąca do Kim Kardashian.

Ależ ten świat mały!

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.
NAJNOWSZE