Kanye West chce PRZEPROSIN od Drake'a i spotkania z Jayem-Z. Przy okazji pomylił jego imię

2020-09-15 15:36 mm
Kanye West i Drake
Autor: STBR, CAMA20/Backgrid/East News, DIGGZY / SplashNews.com/East News

Kanye West chce, aby Drake i J Cole publicznie go przeprosili i zapowiada, że nie będzie nagrywać nowych płyt, dopóki nie uwolni się z kontraktów z wytwórniami muzycznymi. Kanye West zdradził też, że czeka na spotkanie z Jayem Z. Przy okazji mąż Kim Kardashian pomylił jego imię...

Czy Kanye West nadaje się na prezydenta USA? Wyborcy ocenią to już 3 listopada, ale już teraz możemy śmiało powiedzieć, że przynajmniej pod jednym względem mocno przypomina obecnie urzędującego gospodarza Białego Domu. Podobnie jak Donald Trump, Kanye West uwielbia Twittera. I zawsze, kiedy go odpala, wiadomo, że będzie się działo...

Tak było również 14 września, kiedy to mąż Kim Kardashian opublikował serię tweetów, w których:

1. zaatakował wytwórnie muzyczne

2. ogłosił, że wstrzymuje nagrywanie nowych płyt

3. zażądał przeprosin od Drake'a i J Cole'a

4. oraz spotkania z Jayem Z

Dużo, jak na jeden wieczór, co nie? xD

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kanye West żąda przeprosin

Mąż Kim Kardashian jest ostatnio bardzo zajętym człowiekiem. Kanye West wciąż nie wycofał się z kandydowania na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych - i chociaż bywa, że spóźnia się z rejestracją na listach wyborczych, to jednak chyba wciąż wierzy, że zdarzy się jakiś cud. A że szczęściu trzeba czasem pomóc, Kanye w weekendy aktywnie ćwiczy dokonywania cudów, chodząc po wodzie na spotkaniach modlitewnych.

Mimo tak napiętego harmonogramu zajęć Kanye znajduje także czas na swoje ulubione zajęcie: tweetowanie. A konkretnie - wywoływanie wojen na Twitterze.

W poniedziałek 14 września Kanye West wypuścił w świat serię kontrowersyjnych tweetów. W jednym z nich domagał się publicznych przeprosin od Drake'a oraz J Cole'a. Jak wiadomo, z obydwoma panami Kanye ma od dawna na pieńku.

Jakby tego było mało, raper rozpętał też wojnę z wytwórniami muzycznymi. Kanye West zapowiedział, że nie będzie nagrywać nowej muzyki, dopóki nie uwolni się z kontraktów! Muzyk ogłosił też, że tzw. "taśmy-matki" z oryginalnymi ścieżkami jego nagrań, otrzymają w spadku jego dzieci, a nie wytwórnia.

Kolejną osobą, o której wspomniał Kanye West w swoich poniedziałkowych tweetach, jest jego dawny (?) przyjaciel, Jay Z.

Niestety Kanye nie uniknął wpadki. Pisząc o mężu Beyonce raper pomylił jego prawdziwe imię.

Czekam też na spotkanie z Seanem Carterem

- napisał Kanye West, po czym usunął wiadomość i szybko się poprawił:

 Mój błąd, miałem na myśli Shawna... bez urazy bracie

NAJNOWSZE