Kanye West ogrodził ranczo wielkim białym murem? Ogrodzenie jest ogromne!

2020-09-14 9:08 mm
Kanye West ogrodził ranczo wielkim białym murem
Autor: CLTN, RAAK/Backgrid/East News, BENS, AGNY, RAAK/Backgrid/East News

Kanye West zaskoczył wszystkich stawiając wokół swojego rancza w Wyoming ogromne białe ogrodzenie. A nawet KILKA! Każdy z budynków wchodzących w skład posiadłości Kanye Westa jest otoczony ścianą wysokości kilku metrów! Ogrodzenie sięga szczytu dachów budynków i jest postawione bardzo blisko ich ścian! Czego tak bardzo boi się Kanye West?

Donald Trump nigdy nie ukrywał, że jest wielkim fanem Kanye Westa, a ten kolejny raz udowodnił, że z urzędującym prezydentem USA łączy go znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać.

Trump, który wygrał wybory m.in. dzięki głoszonemu w wyborach pomysłowi stawiania wielkiego muru na granicy z Meksykiem, z pewnością będzie dumny oglądając najnowsze zdjęcia z posiadłości Kanye Westa w Wyominig. Raper ogrodził wszystkie budynki na swoim ranczo wielkim białym ogrodzeniem, które wygląda jak mur! Konstrukcja wygląda z lotu ptaka nieco absurdalnie i wiele osób zastanawia się, czym kierował się Kanye West wpadając na pomysł budowy tak wysokiego parkanu.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czego boi się Kanye West?

Czy Kanye West jest wampirem i unika światła słonecznego? Ogrodzenie wokół kościoła i pozostałych budynków na jego ranczo w Wyoming jest tak wielkie i postawione tak blisko ścian zabudowań, że z pewnością nie wpada do nich zbyt wiele światła. Wygląda to dość kuriozalnie, bo przecież ranczo Westa jest wystarczająco duże, żeby postawić parawan znacznie dalej od budynków.

A może Kanye West tak bardzo obawia się paparazzich i po prostu chciał ochronić swoją prywatność? Moglibyśmy w to uwierzyć, gdyby nie ostatnie występy Kanye Westa. Osoby chcące chronić prywatność raczej nie opowiadają na spotkaniach z wyborcami, że ich żona chciała dokonać aborcji. Zwłaszcza, kiedy nie konsultują tych opowieści ze wspomnianą żoną...

Na szczęście wygląda na to, że ogrodzenie wokół budynków na ranczo Kanye Westa jest jedynie tymczasowe. Kiedy dokładnie przyjrzymy się zdjęciom jego posiadłości wykonanym z lotu ptaka, widzimy, że prawdopodobnie nie jest to mur, a konstrukcja z rur i plandeki.

Prawdopodobnie Kanye kazał rozstawić wokół budynków wysoki parawan, aby chronić swoich gości przed wścibskim okiem fotoreporterów. 

Czyżby zapomniał o istnieniu dronów? 

Zobaczcie, jak wygląda ogrodzone ranczo Kanye Westa z lotu ptaka.

Ranczo Kanye Westa
Autor: CLTN, RAAK/Backgrid/East News
Ranczo Kanye Westa
Autor: CLTN, RAAK/Backgrid/East News
NAJNOWSZE