Kanye West CHODZI PO WODZIE! Mąż Kim Kardashian naprawdę chce być jak Jezus

2020-09-08 13:19 mm
Kanye West chodzi po wodzie
Autor: STBR, CAMA20/Backgrid/East News, twitter.com / Kim Kardashian

Myśleliście, że Kanye West niczym nas już nie zaskoczy? Błąd! On się dopiero rozkręca... W miniony weekend mąż Kim Kardashian zaprezentował światu swój nowy talent: chodzenie po wodzie. Podczas spotkania modlitewnego raper wraz z grupą innych wiernych przeszedł się po powierzchni jeziora. Oczywiście filmiki z chodzącym po wodzie Kanye Westem szybko stały się internetowym wiralem, a fani muzyka żartują, że przecież jego ksywka Yeezus nie jest przypadkowa.

Kanye West w przeszłości wiele razy porównywał się do Jezusa, dlatego najnowszy "cud" w jego wykonaniu teoretycznie nie powinien nikogo dziwić. Jednak z jakichś powodów filmiki z chodzącym po wodzie Kanye Westem stały się nie lada sensacją. 

Niedoszły prezydent Stanów Zjednoczonych zaprezentował fanom swój niezwykły "skill" podczas niedzielnego spotkania modlitewnego w Atlancie. W sieci pojawiły się nagrania wideo, na których widzimy, jak Kanye West chodzi po wodzie. Filmiki pokazują, jak raper spaceruje po powierzchni jeziora w towarzystwie swoich dzieci - siedmioletniej North i czteroletniego Sainta.

Moment ten uwieczniła, a następnie pokazała w sieci żona Kanye Westa, Kim Kardashian West.

Oczywiście film z chodzącym po wodzie Kanye Westem szybko stał się obiektem wielu żartów. Niektórzy domagają się od rapera kolejnych cudów, dopytując, dlaczego na przykład od razu nie zamienił wody z jeziora w wino.

Cierpliwości... XD

Wasze wprawne oko na 100% wypatrzy miejsce, w którym woda odbija się od brzegu nasypu lub platformy, po którym chodzą Kanye West, jego dzieci i grupa wiernych. Ale nie czepiajmy się szczegółów :) I tak należy się wielki szacun za wysiłek.

NAJNOWSZE