Kamila Boś

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@kamila.bos "Królowa pieczarek" w bikini

Celebryci

Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" pozuje w bikini. Zachwyciła internautów boskim ciałem

2024-05-17 10:21

Kamila Boś nie odnalazła w programie "Rolnik szuka żony" miłości swojego życia, jednak zdobyła popularność i grono wiernych fanów, którzy śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. "Królowa pieczarek chętnie publikuje w sieci kadry zdradzające, co aktualnie dzieje się w jej życiu, a niedawno wrzuciła zdjęcia w bikini na tle pięknego morskiego widoku. Zaprezentowała nienaganną figurę, a fani wyrazili swój zachwyt nad urodą Kamili.

Kamila Boś pojawiła się w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony", który emitowany był w 2021 roku. Niezwykłej urody uczestniczka zachwyciła widzów nie tylko urodą, ale także swoim temperamentem i determinacją z jaką prowadzi własne gospodarstwo. Kamila Boś zajmuje się bowiem hodowlą pieczarek.

Pieczary to moje życie, staram się by były jak najlepszej jakości. W moją pracę wkładam ogrom serca, mimo że jest wiele trudności to podchodzę do niej z pasją

- napisała Kamila w jednym z postów na Instagramie.

Nosel wkręca w Radiu ESKA | Odcinki 7-12

Rolniczka Kamila Boś inspiruje kobiety

Kamila, pomimo dużego zainteresowania ze strony płci przeciwnej, nie odnalazła swojej bratniej duszy i osoby z którą mogłaby iść przez życia, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Popularność otworzyła jej drzwi do świata show-biznesu i influencingu. Kamila wzięła nawet udział w programie "Jaka to melodia", od czasu do czasu pozuje na ściankach, a także promuje produkty popularnych marek w mediach społecznościowych.

Oprócz tego, rolniczka mocno wspiera kobiety. Mówi głośno o tym, aby być kowalem własnego losu i starać się zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa poprzez niezależność finansową. Zaraża również innych swoją pozytywną energią pokazując w siebie pełne optymizmu kadry i posty. Właśnie opublikowała w sieci zdjęcia z egzotycznej podróży, prezentując się w bikini. Kamila może pochwalić się pięknym, zgrabnym ciałem.

O wow!!! Jakie przepiekne foteczki // Zjawiskowo, pięknie wyglądasz // Wow bosko // Kamila znowu szaleje . Piękna jak zawsze // Prześliczna modelka!!!!!!!!!!!

- zachwycają się fani na Instagramie.