Kaia Gerber i Pete Davidson zerwali! Ojciec Kai miał rację

2020-01-15 10:14 kp
Pete Davidson i Kaia Gerber
Autor: SplashNews.com/East News

Kaia Gerber i Pete Davidson przechodzą pierwszy poważny kryzys. Para od kilku miesięcy randkowała w tajemnicy, a pod koniec listopada po raz pierwszy pokazała się razem. Związek młodej modelki z kontrowersyjnym celebrytą szybko zaczął budzić obawy jej rodziców. Z jakiego powodu para robi sobie przerwę?

Dzięki związkowi z Arianą Grande Pete Davidson zmienił się w nieznanego poza Stanami Zjednoczonymi komika w gwiazdora, o którym rozpisują się serwisy plotkarskie na całym świecie. Mimo wątpliwej opinii i skłonności do używek Pete szybko znalazł też zainteresowanie w oczach kolejnych gwiazd Hollywood - kolejno romansował z Kate Beckinsale, Margaret Qualley, a ostatnio z Kaią Gerber.

Z tą ostatnią zdążył już w listopadzie zadebiutować oficjalnie na ślubie przyjaciółki modelki. Gdy związek Kai Gerber z celebrytą stał się sprawą publiczną, wybrankiem córki poważnie zainteresowali się Cindy Crawford i Rande Gerber. Pod koniec grudnia zdenerwowaną parę przyłapano pod apartamentem Pete Davidsona.

Wiele wskazuje na to, że rodzice Kai Gerber mieli właściwe przeczucia względem Pete Davidsona. Zagraniczne media podały właśnie, że para "robi sobie przerwę", a powodem są problemy psychiczne Davidsona. Celebryta miał powiedzieć ukochanej, że "zrozumie", jeśli w takim przypadku nie będzie ona chciała kontynuować ich związku.

Przypomnijmy, że świadkowie wizyty Rande Gerbera w domu Pete Davidsona słyszeli, jak ten ze wzburzeniem przekazywał Cindy Crawford, co spotkało do podczas rozmowy z chłopakiem córki.

Ma podrapane oczy. Jego twarz była jak przestraszona, jakby ktoś go obserwował albo był przed kamerą. Jego oczy są bardzo… jest wkurzony. Jak, u diabła, może… być z dala… on potrzebuje pomocy, mój Boże, on jest szalony… prywatny odwyk, ummm, za godzinę.

- miał mówić ojciec Kai Gerber.

Warto dodać, że w jednym z ostatnich odcinków Saturday Night Live Pete Davidson żartował z czekającego go odwyku.

Wyjeżdżam na „wakacje”, ale ubezpieczenie za to płaci, zabierają telefon i sznurowadła.

- mówił.

Spodziewaliście się, że Pete Davidson znów ma problemy?

Kaia Gerber i Pete Davidson
Autor: SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE