Pete Davidson został twarzą marki Alexander Wang! Sexy?

2020-01-14 8:39 kp
Pete Davidson w kampanii Alexander Wang
Autor: Steve Sands/New York Newswire/Bauer Griffin/East News; Instagram/ Alexander Wang

Pete Davidson to jeden z tych facetów, o których świat usłyszał dzięki znanej dziewczynie. Były narzeczony Ariany Grande skutecznie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą randkami z kolejnymi celebrytkami - od kilku miesięcy spotyka się z Kaią Gerber. Jego wysiłki opłaciły się - właśnie podpisał kontrakt z domem mody Alexander Wang!

W trakcie głośnego związku z Arianą Grande Pete Davidsonowi udało się zdobyć opinię niegrzecznego faceta. Komik otwarcie opowiadał o swoim zamiłowaniu do marihuany czy żartował w swoich występach z narzeczonej oświadczając przykładowo, że podmienia jej tabletki antykoncepcyjne na tic-taki. I choć jego relacja z wokalistką nie przetrwała, on skutecznie podsycał zainteresowanie swoją osobą kolejnymi romansami.

Ciężka praca Pete Davidsona opłaciła się, i choć sporo osób wciąż zastanawia się, co takiego ma w sobie celebryta, to on właśnie podpisał prestiżowy kontrakt z domem mody Alexander Wang.

Pete Davidson dla Alexandra Wanga

Pete Davidson wystąpił w swojej pierwszej kampanii Alexandra Wanga wystylizowany na amerykańskiego "złego chłopca" w skórzanej kurtce i opiętych jeansach. W filmiku promocyjnym Davidson żartuje w typowy dla siebie sposób.

Anwar Hadid był niedostępny, Jaden Smith też nie był dostępny, a Adam Devine jest zarezerwowany. Oto więc Pete, odpowiadający na pytania o życiu

- mówi komik na nagraniu.

Być może nowy kontrakt Pete Davidsona pomoże mu zyskać przychylność teściów - rodziców Kai Gerber. Celebryta spotyka się z modelką od kilku miesięcy, jednak wyraźnie nie zdobył zaufania Cindy Crawford i jej męża. Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali ich w bardzo wybuchowych nastrojach pod apartamentem Pete'a - wyglądało na to, że ojciec Kai Gerber przeprowadził z nim poważną rozmowę.

Dobry materiał na chłopaka? A na modela?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Pete pulled up ‘cause we signed the NDA. Post udostępniony przez alexanderwang (@alexanderwangny)
NAJNOWSZE