Justin i Hailey Bieber wkrótce zostaną rodzicami? Fani komentują zdjęcie z Iris

2021-04-06 8:36 mm
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: AaronP/Bauer Griffin/East News

Justin Bieber opublikował na Instagramie zdjęcia, na których widzimy jak bawi się z siostrzenicą swojej żony. Fotki z małą Iris rozczuliły fanów piosenkarza. W komentarzach niektórzy z nich pytają, czy to prawda, że wkrótce Hailey i Justin także zostaną rodzicami.

Justin Bieber już wcześniej wiele razy mówił o tym, że uwielbia dzieci i sam chce mieć w przyszłości nie jedno, a całą gromadkę pociech. Dotąd jednak ani piosenkarz, ani jego żona, nie sprecyzowali, kiedy dokładnie chcieliby założyć własną rodzinę. 

Kiedy pod koniec sierpnia 2020 roku siostra Hailey Bieber urodziła dziecko, Justin również opublikował na Instagramie fotkę z małą córeczką Alaia'i Baldwin na rękach. Sieć zalała się wówczas komentarzami, w których wielu fanów mówiło wprost, że artysta jest już gotowy do roli ojca. Przy okazji tej fotki wypowiedział się także The Rock. Dwayne Johnson przepowiadał, że Bieberowie zostaną rodzicami w 2021 roku...

Cóż, mamy już kwiecień 2020, a o ciąży Hailey Bieber ani słowa. The Rock się pomylił?

Wow mała Iros jesteś jak lalka

- napisał Justin Bieber przy zdjęciach siostrzenicy swojej żony. Fotki w zaledwie 3 godziny zebrały ponad 1,5 miliona polubień!

Nie mogę się doczekać kiedy zostaniesz tatą! 😍❤️🥺

NAJSŁODSZE! BĘDZIESZ NAJLEPSZYM OJCEM😍

czekam aż sam zostaniesz tatą 😢

- piszą fani pod nowymi zdjęciami Justina.

Jak myślicie, Hailey i jej mąż spełnią wkrótce ich marzenia?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE