Justin Bieber wydał kolejny album! EP-ka Freedom to prezent na święta Wielkanocne

2021-04-05 11:51 es
Justin Bieber
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

W ubiegłym roku Justin Bieber wypuścił płytę Changes. Po 5 latach wrócił do nagrywania muzyki i najwyraźniej bardzo mu się spodobało. Niedawno wypuścił kolejny album - Justices. A na tym nie koniec. Zupełnie niespodziewanie Justin Bieber wydał EP-kę Freedom. To jego prezent dla fanów z okazji świąt Wielkanocnych!

Zdaje się, że małżeństwo z Hailey Bieber ma zbawienny pływ na wenę swojego męża. Justin Bieber zrobił sobie pięcioletnią przerwę od muzyki, gdy w 2015 wydał album Purpose. Wrócił z krążkiem Changes, na którym sporo piosenek było dedykowanych Hailey Bieber. Na szczęście na kolejną muzykę fani nie musieli czekać 5 lat. Jeszcze w 2020 Justin Bieber wydał Justice. Było to nice ponad dwa tygodnie temu.

Emocje fanów po premierze Justice jeszcze nie zdążyły opaść, a on już zrobił kolejną niespodziankę. W Wielkanoc Justin Bieber wydał EP-kę Freedom!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Justin Bieber wydał nową muzykę

Od dawna wiadomo, że wiara jest dla Justina Biebera bardzo ważna. Nic dziwnego, że z okazji najważniejszych chrześcijańskich świąt zdecydował się sprezentować fanom nową muzykę. Podczas Wielkanocy muzyk wypuścił EP-kę Freedom!

Na mini album składa się 6 piosenek nagranych wspólnie z gośćmi. Do nowego albumu Justina Biebera dograli się: Brandon Love, Chandler Moore, Pink Sweats, Lauren Walters, Tori Kelly i Judah Smith.

Justin Bieber wie, jak umilić fanom święta!

Jak dobrze znasz państwa Bieber?

Pytanie 1 z 8
Kto zapoznał Justina i Hailey?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE