Justin i Hailey Bieber dziękują lekarzom: "Jesteście wspaniali"

2020-04-05 10:18 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: Invision/Invision/East News

Podczas gdy my walczyć z koronawirusem możemy przede wszystkim zostając w domu, lekarze i inni pracownicy ochrony zdrowia walczą z chorobą na pierwszej linii frontu. Od tygodni lekarze dają z siebie wszystko i ryzykują własnym zdrowiem, ratując tych, którzy z zakażeniem koronawirusem trafiają do szpitali. Ich wysiłki doceniają wszyscy, również Justin i Hailey Bieber.

Walka z koronawirusem trwa. Świat stanął w miejscu, a mieszkańcy niemal na całym świecie pozostają w swoich domach, by ograniczyć rozprzestrzenianie się pandemii i dać lekarzom czas na pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Pracownicy medyczni są dziś tymi, których obserwujemy z największym podziwem - narażając własne zdrowie, lekarze i pielęgniarki ratują tych, którzy walczą z koronawirusem.

Jednocześnie z całego świata płynie pomoc dla lekarzy. Przedsiębiorstwa, celebryci i zwykli ludzie przekazują dotację i sprzęt do szpitali. Od wielu dni fundusze na rzecz służby zdrowia wpłacają największe gwiazdy świata - są wśród nich m.in. Lady Gaga, Shawn Mendes, Blake Lively i Kylie Jenner. A to dopiero początek tej długiej listy.

Justin Bieber i Hailey Bieber dziękują lekarzom

Justin Bieber już kilka miesięcy temu przekazywał pieniądze na rzecz walki z koronawirusem - wtedy, gdy choroba nie wychodziła jeszcze poza Chiny. Teraz on i Hailey przebywają w domowej izolacji i obserwują sytuację na świecie i są pełni podziwu dla lekarzy.

Pomyśleliśmy z Hailey, aby podziękować personelowi szpitali i wszystkim osobom pracującym w tym czasie, stającym na linii pomocy ludziom. Jesteście niesamowici, doceniamy was i wiemy, że inni ludzie też to doceniają. Więc dziękujemy.

- powiedział Justin na video z Instagrama.

Kochamy Was! Dziękuję za wszystko, co robicie. Modlimy się za Was!

- dodała Hailey Bieber.

Wy też jesteście pełni podziwu dla lekarzy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Love you!! Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Wyświetl ten post na Instagramie.
U ARE A BEAN Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)
Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE