Pink MIAŁA KORONAWIRUSA! Jak czuje się piosenkarka? [SZCZEGÓŁY]

2020-04-04 12:55 DR
Pink
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Ta wypowiedzieć Pink poruszyła jej fanów! Okazuje się, że Pink miała koronawirusa. Gwiazda przy okazji krytykuje rząd USA. Przekazuje też milion dolarów na walkę z koronawirusem w swoim kraju. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Pink jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jej słowa mogą trafić więc do sporego grona osób. To bardzo ważne, bo wiele młodych osób nadal twierdzi, że w ich przypadku zakażenie koronawirusem jest niemożliwe.

A jednak! Narażeni są wszyscy. Nawet światowego formatu gwiazdy. Tak jak było to w przypadku Pink.

Piosenkarka na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z synem i bardzo szczegółowy opis tego, co działo się w jej życiu w ostatnim czasie.

Dwa tygodnie temu mój trzyletni syn Jameson i ja zauważyliśmy objawy COVID-19. Na szczęście nasz lekarz pierwszego kontaktu miał dostęp do testów, mój dał wynik pozytywny. Moja rodzina chroniła się już wówczas w domu, więc pozostaliśmy tam przez ostatnie dwa tygodnie, stosując się do zaleceń naszego lekarza. Zaledwie kilka dni temu zostaliśmy ponownie poddani testom i na szczęście okazały się one negatywne

- czytamy w opisie zdjęcia.

Pink przyznała również, że brak większej dostępności testów na obecność koronawirusa do porażka rządu USA. Jednocześnie gwiazda przyznała, że przekazała sporą kwotę na walkę z koronawirusem w jej kraju. 500 tysięcy dolarów trafiło na konto funduszu ratunkowy Temple University Hospital w Filadelfii, a drugie 500 tysięcy dolarów gwiazda przeznaczyła na fundusz kryzysowy burmistrza Los Angeles.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE