Justin Bieber bez koszulki i Hailey Bieber w lateksie. Pokazali gorące ujęcie!

2021-05-14 19:03 es
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin i Hailey Bieber wzbudzają niesłabnące zainteresowanie fanów. Od czasu ich ślubu popularność obojga jeszcze bardziej wzrosła. Każde wspólne zdjęcie pary wywołuje emocje wśród fanów. Zwłaszcza gdy publikują TAKIE UJĘCIE. Justin Bieber bez koszulki i Hailey Bieber w lateksie. Musicie to zobaczyć na własne oczy.

Justin Bieber i Hailey Bieber tworzą jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Wokalista cieszył się wielką popularnością od lat. W zasadzie dorastał na oczach całego świata, wzbudzając nie tylko zachwyt wśród fanek, ale i kontrowersję. Jus miał na koncie okres wielkiego imprezowania, nadużywania używek i kłopotów z prawem.

Od kiedy związał się z Hailey Bieber, jego życie bardzo się uspokoiło. Justin Bieber mówi o odstawieniu używek, wierze oraz czynieniu dobra.

Tymczasem u Hailey Bieber było na odwrót. Modelka wiodła spokojne życie, nieco z dala od show-biznesu. Tymczasem ślub z Justinem Bieber zapewnił jej ogromny wzrost popularności - razem z jej negatywnymi stronami.

Teraz państwo Bieber tworzą piękną parę.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Justin i Hailey Bieber na pikantnym ujeciu

Wokalista i modelka tworzą bardzo gorący duet. Justin Bieber wzbudza szał wśród fanek, a uroda Hailey zwala z nóg. To oczywiste, że razem tworzą mieszankę wybuchową.

Justin Bieber pokazał na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Jest pikantnie! Widzimy na nim wokalistę bez koszulki. Wyeksponowane tatuaże Justina Biebera wyglądają bardzo dobrze. Siedząca obok Hailey Bieber seksownie zarzuca nogę na męża. Ubrana w czerwony, lateksowy zestaw wygląda jak seksbomba!

Jednak fani, zamiast zachwycać się ujęciem, proszę o... powrót fryzury Justina Biebera!

- TAK! Ta fryzura musi wrócić

- Potrzebujemy tych włosów

- Może czas wrócić do tego wyglądu?

- Jus! Przywróć tę fryzurę!

Czytamy pod zdjęciem.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

NAJNOWSZE