Justin Bieber znęca się nad żoną? Hailey Bieber komentuje doniesienia

2021-09-20 14:08 AM
Hailey i Justin Bieber
Autor: Rex Features/East News

Czy Justin Bieber znęca się nad swoją żoną? Media od jakiegoś podają niepokojące wiadomości. Jak wygląda ich relacja? Hailey Bieber komentuje!

Justin Bieber znęca się nad swoją żoną? Takie informacja, docierają do nas z zagranicy. Oliwy do ognia dolewa fakt, że w 2020 roku Selena Gomez jako była dziewczyna piosenkarza wyznała, że gwiazdor znęcał się nad nią psychicznie. Mało tego, zdradziła, że związek z Bieberem był jednym z najtrudniejszych rozdziałów w jej życiu. Czy to samo właśnie spotyka Hailey Bieber?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?

Hailey Bieber długo milczała na ten temat. Aż do teraz. Podczas podcastu, który prowadziła Demi Lovato, Hailey Bieber odniosła się do pogłosek na temat swojego ukochanego. Czy faktycznie jest między nimi tak źle, jak mówią o tym niektóre media?

Jest tyle opowieści, które krążą wokół mnie, o nim, o nas razem. Na przykład, że Justin jest dla niej niemiły i źle ją traktuje, a ja myślę, że to jest takie dalekie od prawdy i jest całkowitym przeciwieństwem tego, co jest faktycznie.

– mówiła.

Modelka wyznała też, że Justin jest jej najlepszym przyjacielem, ale i kimś, kto sprawia, że Hailey czuje się wyjątkowo każdego dnia.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
NAJNOWSZE