Adele pokazała nowego chłopaka! Kim jest Rich Paul?

2021-09-20 8:46 AM
Adele
Autor: Jim Smeal/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

Na Instagramie Adele pojawiła się seria trzech zdjęć. Na ostatniej piosenkarka zapozowała ze swoim nowym chłopakiem. To Rich Paul. Kim jest?

Od pewnego czasu media i paparazzi śledziły Adele, donosząc, że piosenkarka ma nowego chłopaka. Przez długi czas artystka nie komentowała plotek.

Teraz na jej Instagramie pojawiły się trzy fotki. Na ostatnim widać przytuloną Adele i Richa Paula. Kim jest nowy chłopak piosenkarki?

To ich debiut w social mediach. Jeszcze nigdy ani Adele ani Rich Paul nie dodawali wspólnych fotek. Choć zaraz po oficjalnym zakończeniu przez Adele rozwodu z Simonem Koneckim, media pisały o jej nowym związku, to ona nieprzerwanie milczała. W końcu wyszli z ukrycia!

Jak podają zagraniczne media, w minioną sobotę odbył się ślub  Anthony'ego Davisa. Para wspólnie się na nim pojawiła.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Kim jest Rich Paul?

Rich Paul jest 39-letnim amerykańskim agentem sportowym. Zajmuje się największymi gwiazdami koszykówki. Jest założycielem Klutch Sports Group, która reprezentuje wielu wybitnych graczy NBA.

O parze po raz pierwszy zaczęto mówić w lipcu, kiedy przyłapano ich razem na meczu finałów NBA.

Pasują do siebie?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
NAJNOWSZE