Justin Bieber zaśpiewał stare hity w galerii! Byli z nim Jaden Smith i Kylie Jenner! WIDEO

2019-12-14 14:49 nk
Justin Bieberm Jaden Smith, Kylie Jenner
Autor: Qnq-1atQe8w

Justin Bieber długo kazał fanom czekać na swój powrót na scenę. Aż w końcu wystąpił - co prawda... bez sceny i przed bardzo kameralną publicznością w galerii sztuki, ale za to wykonał acapella swoje stare hity! TAK, "BABY" TEŻ! W jednym z utworów towarzyszył mu Jaden Smith, a Kylie Jenner zaśpiewała swoje "Rise and shine"! To WIDEO po prostu musicie zobaczyć!

Justin Bieber dawno nie śpiewał, nie? ;) W końcu jednak przerwał tę nieznośną dla fanów ciszę. Jus dał występ w galerii sztuki w Los Angeles, w bardzo kameralnym gronie. Artysta śpiewał bez akompaniamentu, ale za to w doborowym towarzystwie!

Justin Bieber acapella a galerii

Justin Bieber zachwycił wąskie grono fanów swoim wykonaniem starych hitów, takich jak Baby, Love Yourself, Never Say Never czy Sorry. Nie zabrakło też występów gościnnych!

W jego mini show Justinowi towarzyszyli Jaden smith i Kylie Jenner. Ten pierwszy rapował z Jusem podczas jego występu, a ta druga - zaśpiewała dla zebranych swoje słynne "rise and shine"! Jej śpiew wprawił Justina i Jadena w szalony nastrój.

Kogo zabrakło w galerii? Najwyraźniej Hailey Bieber! Modelka dawno nie była widziana w towarzystwie męża. Co ciekawe, w tym samym czasie gwiazda wrzuciła na Instagram story, w którym widzimy, jak Hailey ogląda telewizję we własnym łóżku! Żona Justina Biebera dała więc dobitny dowód na to, że nie zatrzymały jej żadne obowiązki zawodowe...

NAJNOWSZE