Billie Eilish i Justin Bieber znowu razem? "Kocham cię, Bieber!"

2019-12-13 14:58 kp
Billie Eilish, Justin Bieber
Autor: Invision/Invision/East News; Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Billie Eilish jak każda współczesna nastolatka dorastała w czasach, gdy Justin Bieber był absolutnym bożyszczem. Jeszcze kilka lat temu Billie miała zapewne oklejony pokój plakatami swojego idola, a dziś jest wzorem do naśladowania dla dziewczyn z całego świata. Nic dziwnego, ze Jus już dawno miał okazję poznać swoją najsłynniejszą fankę.

Billie Eilish w niecały rok zmieniła się z nieznanej szerzej nastolatki w światowy fenomen. Piosenkarka podbiła serca fanów płytą When We All Go Asleep Where Do We Go i od kwietnia nie schodzi z ust wielbicieli muzyki z całego świata. Co ciekawe, niewiele osób, które przesłuchały jej krążek, spodziewało się, że jedną z jej największych miłości i inspiracji jest... Justin Bieber.

W świecie showbiznesu marzenia naprawdę się spełniają, dlatego też już podczas Coachelli 2019 Billie Eilish miała okazję poznać swojego idola osobiście. Spotkanie muzyków zaaranżował Scooter Braun, który nagrał też całe wydarzenie. Efekt? Już kilka tygodni później dostaliśmy remix piosenki Bad Guy z udziałem Justina Biebera.

Billie Eilish i Justin Bieber znów w duecie?

Nic dziwnego jednak, że Billie Eilish marzy się coś znacznie więcej, niż tylko udział Jusa w remiksie jej piosenki. Gwiazdka została zapytana o ewentualny duet z piosenkarzem na czerwonym dywanie gali Billboard Women in Music.

Jeśli on będzie chciał. Ale, kocham cię, Bieber.

- powiedziała krótko Billie Eilish. Oj, nie drażnij Hailey ;)

A na poważnie - szanse na duet Billie Eilish i Justina Biebera są znacznie większe, niż mogłoby nam się wydawać - Jus szykuje się do wydania płyty na początku 2020 roku i nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić na krążku numer z najsłynniejszą nastolatką świata...

Czy Scooter Braun przepuściłby taką okazję?

NAJNOWSZE