Justin Bieber zaskoczył fanki tańczące Holy przed remizą. Nie rozpoznały go w masce?

2020-09-20 17:00 mm

Takie akcje Justin Bieber lubi najbardziej :) Piosenkarz zaskoczył grupę swoich fanek tańczących do jego najnowszego kawałka "Holy". Justin zakradł się od tyłu i przyglądał się dziewczynom. Rozpoznały go dopiero, kiedy ściągnął maseczkę! Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Nieco ponad dobę po premierze nowa piosenka Justina Biebera "Holy" ma już na YouTube ponad 20 milionów odtworzeń. Nic dziwnego - utwór łatwo wpada w ucho, a przy jego dźwiękach ciało jakby mimowolnie zaczyna się kołysać... xD To bez wątpienia jeden z najbardziej pozytywnych kawałków, jakie w ostatnim czasie nagrał Justin Bieber

Piosenka szybko stała się wielkim hitem, o czym świadczy nie tylko liczba odtworzeń na YouTube i w serwisach streamingowych, ale też spontaniczne akcje fanów, świętujących premierę nowego utworu Justina. Jak choćby ta, która odbyła się pod jedną z remiz strażackich w Los Angeles, gdzie fani spotkali się, aby wspólnie zatańczyć do nowego utworu Biebera.

Akcja była wyjątkowa, bo pojawił się na niej sam piosenkarz. Tyle, że przez dłuższą chwilę chyba mało kto go rozpoznał!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Justin Bieber incognito

W piątkowe popołudnie w dzień premiery piosenki "Holy" Justin Bieber pojawił się na posterunku straży pożarnej w West Hollywood, gdzie lokalna grupa gospel ćwiczyła układ taneczny do nowego utworu Kanadyjczyka.

Dziewczyny nie miały pojęcia, że na ich próbie pojawi się autor kawałka. Justin podszedł fanki od strony remizy i przez dłuższą chwilę przyglądał się próbie. Następnie obszedł tańczące dziewczyny i stanął z boku.

Dopiero po chwili Justin Bieber zdjął maseczkę, którą zakrywał usta i nos...

Zobaczcie zdjęcia z tej akcji. Miny fanek i szczery uśmiech Justina Biebera, któremu udało się zaskoczyć dziewczyny - bezcenne!

NAJNOWSZE