Szczęśliwy Justin Bieber zajada się kanapką. Ma powody do zadowolenia: "Holy" to hit!

2020-09-19 12:00 mm

Justin Bieber ma powody do dumy - jego kolejna piosenka została świetnie przyjęta przez fanów. "Holy", czyli utwór, w którym w duecie z Justinem wystąpił Chance The Rapper, ma szansę stać się wielkim hitem. Nic dziwnego, że uśmiech nie schodzi z twarzy piosenkarza!

Justin Bieber kolejny raz przekonał się, że najłatwiej wpadają w ucho proste i przyjemne piosenki. A przede wszystkim te pozytywne, które łatwo wpadają w ucho i rozweselają fanów już "po jednej nutce".

Tak było lata temu choćby ze świąteczną piosenką Justina "Mistletoe" i podobnie jest z najnowszym utworem, "Holy", w którym Kanadyjczykowi pomógł w nagraniu Chance The Rapper.

Justin Bieber nie kryje zadowolenia

Satysfakcję z dobrze wykonanej roboty widać na twarzy Justina Biebera już na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia zrobione piosenkarzowi na kilka godzin przed premierą kawałka "Holy".

Justin Bieber został sfotografowany na ulicach Beverly Hills.

ESKA XD #002

Paparazzi przyłapali artystę akurat podczas szybkiej przekąski, co może nie było zbyt miłe - chyba nikt nie lubi, kiedy robi mu się zdjęcia przy jedzeniu! - ale tym razem Justin Bieber nawet się nie wkurzył. Na pewno w myślach odliczał już miliony reakcji pod swoim nowym kawałkiem... xD

Dodajmy, że nowy teledysk Justina Biebera wyreżyserował Colin Tilley. 

Wydanie utworu "Holy" to nie przy okazji nowego singla ogłosił listę koncertów, które zaplanował na 2021 rok. Niestety póki co plany występów w ramach „Justin Bieber World Tour” obejmują USA. Trasa rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego. Z każdego biletu 1 dolar będzie  przekazany na fundację Justina Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi.

NAJNOWSZE