Justin Bieber i Hailey świętują 2. rocznicę ślubu przy kubku kawy. Jest rocznicowe wideo!

2020-09-14 7:57 mm
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: BSLA/Broadimage/Broad Image/East News

Fani z niecierpliwością czekali na ten dzień. Wiele osób zastanawiało się, czy z okazji 2. rocznicy ślubu Justin i Hailey Bieber zamieszczą w internecie jakiś wpis - w końcu ich pierwszy ślub odbył się w sekrecie... Na szczęście Justin Bieber nie zawiódł fanów i w dzień swojej 2. rocznicy ślubu z Hailey zamieścił na Instagramie krótkie wideo z rocznicowym komentarzem.

Ale ten czas szybko leci! Od sekretnego ślubu Justina Biebera z Hailey Baldwin minęły już DWA LATA! 

Myśleliście, że Justin i Hailey zapomną o uczczeniu rocznicy? Nic z tych rzeczy. Ale ponieważ pierwszy ślub pary odbył się bez tłumu gości i rozgłosu w mediach, również rocznicowy post Hailey i Justina jest bardzo kameralny.

Na Instagramie piosenkarza pojawiło się krótkie wideo, przy którym Justin Bieber nawiązał do swojej drugiej rocznicy ślubu. Na samym wideo natomiast widzimy jego żonę relaksującą się... przy kubku kawy!

2 lata temy @haileybieber .. xoxo 😘

- napisał przy filmiku Justin Bieber. I chociaż artysta nie wskazał dokładnie, o jakie wydarzenie chodzi, to przecież fani doskonale pamiętają.

To już 2 lata od ślubu Bieberów!

Dokładnie 13 września 2018 roku Justin Bieber ożenił się z Hailey Baldwin. Para wzięła ślub w sekrecie przed prasą i fanami, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi. Para zawarła związek małżeński w nowojorskim urzędzie, a o całym fakcie Hailey i Justin poinformowali swoich fanów dopiero po wszystkim.

Wyświetl ten post na Instagramie.
2 years today @haileybieber .. xoxo 😘 Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wszystkiego najlepszego! <3

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE