Justin Bieber w gorącym wyznaniu... do Jezusa! "Dziękuję za życie!"

2020-07-04 9:14 KP
Justin Bieber
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News

Justin Bieber od wielu lat nie ukrywa, że wiara jest jednym z najważniejszych elementów jego życia. Jeszcze przed pandemią piosenkarz regularnie uczestniczył w nabożeństwach i robił wszystko, by nauki, które z nich wynosił, wcielać w życie. Wiara pomogła mu też wyjść z najtrudniejszego etapu życia. Dlatego teraz Jus nie wstydzi się głośno mówić o swojej religijności.

Gorliwa religijność Justina Biebera to dziś dla jego fanów żadna tajemnica. Wokalista od wielu już lat opiera swoje życie na wierze i to jej zasadom podporządkowuje swoje postępowanie. I wychodzi mu to na dobre - dzięki niej Jus pozbył się łatki skandalisty, zerwał z nałogami i dziś jest szczęśliwym mężem Hailey Bieber, który wie, co w życiu ważne.

Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa Justin i Hailey Bieberowie byli regularnie widywani na nabożeństwach religijnych w Los Angeles. Teraz skupiają się na modlitwie w domu - Jus jednak raz na jakiś czas ma ogromną potrzebę by przypomnieć światu, ile dała mu wiara. To ten moment!

Justin Bieber wyznaje wiarę na Instagramie

Wokalista zamieścił na swoim profilu na Instagramie wpis skierowany... do Jezusa.

Dziękuję ci Jezu za moje życie. Dziękuję za wybaczenie! Dziękuję za pokazanie mi, że jestem wystarczający! Dziękuję, że nie muszę już znosić wstydu, ale mogę chodzić z moją klatką piersiową do przodu i uniesioną głową, wiedząc, że jestem kochany, wybrany i że mi wybaczono! Jeśli zmagasz się ze swoją przeszłością, oddaj ją Jezusowi! Nie jest tym obciążony! On cię kocha i ma zaszczyt znać wszystkie drobne szczegóły, dobre i złe w twoim życiu! Nie jest na ciebie zły, chce dla ciebie jak najlepiej!

- napisał piosenkarz.

Zaskakuje Was religijność Justina Biebera?

NAJNOWSZE