Justin Bieber śpiewa Lonely AKUSTYCZNIE. W tej wersji to najsmutniejsza piosenka jesieni?

2020-10-28 12:16 mm
Justin Bieber śpiewa piosenkę Lonely
Autor: youtube.com / Justin Bieber

Justin Bieber opublikował nową wersję swojej ostatniej piosenki pod tytułem "Lonely". Tym razem kanadyjski artysta wykonał ją całkowicie akustycznie. Fani nie mogą powstrzymać się od zachwytów. Posłuchajcie, jak brzmi nowa wersja "Lonely" i co piszą o niej fani.

W połowie października ukazał się nowy utwór i teledysk Justina Biebera pod tytułem "Lonely". Piosenka bardzo spodobała się fanom i to nie tylko ze względu na piękną melancholijną nutę. Wielbicieli Kanadyjczyka bardzo poruszył tekst utworu, który opowiada o samotności młodego człowieka, który niespodziewanie znalazł się na szczycie sławy. 

Dwa tygodnie po premierze utworu "Lonely" Justin Bieber zaprezentował fanom jego nową wersję. Tym razem piosenkarz wykonał swój najnowszy kawałek akustycznie. Nagranie znów poruszyło fanów artysty. Pojawiły się nawet głosy, że w tej wersji piosenka staje się najsmutniejszym utworem tej jesieni.

ESKA XD #007

"Lonely" akustycznie

Nowa wersja piosenki "Lonely" pojawiła się na YouTube we wtorek 27 października. Równolegle Justin Bieber zapowiedział premierę akustycznej odsłony swojego nowego singla za pośrednictwem Instagrama. Oczywiście Justin oznaczył przy okazji współtwórcę piosenki, 32-letniego Benny'ego Blanco.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Lonely acoustic @itsbennyblanco Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Pełna wersja akustycznego wykonania "Lonely" pojawiła się na oficjalnym kanale Biebera na YouTube. Przez noc utwór zyskał niemal 1,5 mln odtworzeń.

Przypomnijmy, że w oryginalnym teledysku "Lonely" w rolę młodego Justina Biebera wcielił się Jacom Tremblay. Podobnie, jak autor piosenki, młody aktor także pochodzi z Kanady. Warto też zauważyć, że Justin Bieber swoją wielką karierę rozpoczynał w 2008 roku, a więc w wieku 14 lat. Dokładnie tyle samo lat ma dziś Jacob Tremblay.

NAJNOWSZE