Justin Bieber: Lonely na żywo to majstersztyk! Widzieliście ten występ?

2020-10-18 19:01 kp
Justin Bieber
Autor: Youtube/ Saturday Night Live

Justin Bieber zachwycił swoich fanów najnowszym singlem Lonely, w którym piosenkarz pokazał kulisy dorastania w roli największej gwiazdy muzyki na świecie. Kochany przez cały świat, w rzeczywistości zmagał się z ogromną samotnością. Swoim występem w Saturday Night Live Justin Bieber udowodnił, że zasługuje na miłość swoich fanów. Musicie zobaczyć ten występ!

Choć fanów Justina Biebera nie trzeba przekonywać, że ich ulubieniec ma nie tylko talent, ale i głowę do wielkich hitów, jego ostatni wyczyn zaskoczył naprawdę wszystkich. Nowy singiel wokalisty Lonely przez wiele dni był omawiany w sieci, a internauci ocierali łzy za każdym razem, gdy włączali po raz kolejny teledysk. Skąd to poruszenie?

W Lonely Justin Bieber pokazał bowiem smutną prawdę o życiu na szczycie. Będący w centrum showbiznesu od dzieciństwa, Justin zawsze otoczony był tłumem ludzi - a jednocześnie zawsze czuł się samotny. "A co, jeśli miałem wszystko, ale nie miałem nikogo, do kogo mógłbym zadzwonić?" - śpiewa w Lonely gwiazdor. Niezwykłe wrażenie numeru Lonely Justin Bieber spotęgował poruszającym teledyskiem, w którym genialnie wcielił się w niego młody aktor, Jacob Tremblay.

>> Jacob Tremblay jako młody Justin Bieber w teledysku "Lonely". Kim jest ten chłopak?

Justin Bieber - Lonely na żywo po raz pierwszy

Teraz Justin Bieber po raz pierwszy zaśpiewał Lonely na żywo. Gwiazdor wystąpił w show Saturday Night Live razem z współtwórcą piosenki Bennym Blanco i można powiedzieć, że to jeden z bardziej poruszających występów, jakie widzieliśmy w jego wykonaniu! Jus nie zaczął śpiewać na scenie - najpierw zobaczyliśmy go za kulisami, gdzie przekaz piosenki stał się jeszcze bardziej wymowny.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani Justina Biebera zwrócili też uwagę na idealnie czyste wykonanie piosenki. Jus jest wokalnie w wybitnej formie. Posłuchajcie sami!

NAJNOWSZE