Justin Bieber skomentował pocałunek Shawna Mendesa i Camili Cabello! "Jesteście porąbani"

2019-09-13 11:30 mw
Justin Bieber, Shawn Mendes, Camila Cabello
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News, instagram.com / Shawn Mendes

Namiętny pocałunek Shawna Mendesa i Camili Cabello komentują od kilku dni miliony fanów pary, ale także niektóre gwiazdy. Swoje trzy grosze dorzucił m.in. Justin Bieber, który także postanowił wypowiedzieć się na temat najnowszego filmiku Shawna i Camilli. Co dokładnie napisał Justin pod postem koleżanki i kolegi z branży?

"Shawmila" znów narobili zamieszania :) Gorący pocałunek Shawna i Camili komentuje już cały świat - w tym wiele gwiazd.

Po tym, jak Shawn Mendes i Camila Cabello postanowili publicznie polizać się po twarzach, w sieci zawrzało. Filmik skomentowali m.in. Benny Blanco, Niall Horan, Charlie Puth i Ryan Tedder. Swój koment zostawili nawet ludzie prowadzący oficjalny fanpage serwisu Pornhub, a na dokładkę swoją opinię dorzucił także Justin Bieber.

Autor płyty "Purpose" od dawna obserwuje poczynania rodaka. Shawn Mendes depcze po piętach Bieberowi nie tylko na listach przebojów, ale też na czołówkach serwisów plotkarskich. Oczywiście wszystko przez namiętny romans piosenkarza z Camilą Cabello.

Na szczęście Justin Bieber życzliwie spogląda na poczynania kolegi i raczej jest daleki od chorobliwej zazdrości. Świadczyć może o tym choćby komentarz Justina pod głośnym wideo z pocałunkiem Camili Cabello i Shawna Mendesa.

JUSTIN BIEBER KOMENTUJE FILM SHAWNA I CAMILI

Jeśli Shawn Mendes i Camila Cabello chcieli swoim filmikiem wystartować w konkursie na najpopularniejszy post 2019 roku, to chyba mają spore szanse na sukces. Zasięgi ich wideo zdecydowanie powiększają m.in. znajomi artyści, jak choćby Justin Bieber.

Mąż Hailey nie pozostawił bez komentarza namiętnego pocałunku Shawna i Camili. Pod ich filmikiem napisał:

Jesteście nieźle porąbani. I to mi się podoba

Filmik Camili Cabello i Shawna Mendesa demonstrujących swój "rybi" pocałunek w zaledwie jedną dobę obejrzano ponad 21 milionów razy. Sam komentarz Justina Biebera fani trójki wspomnianych artystów polubili w 10 godzin aż 167 tysięcy razy!

Tak się robi prawdziwe zasięgi na Instagramie... XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE