Znamy kolejne szczegóły ślubu Justina i Hailey Bieber. Będą kwiaty i świece!

2019-09-26 14:13 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Pod koniec września Justin Bieber i Hailey Bieber mają wziąć w Południowej Karolinie swój drugi ślub. Para poważnie się do niego przygotowuje, uczęszczając między innymi na kurs tańca. Im bliżej do ceremonii, tym więcej dowiadujemy się na temat jej kształtu. Sprawdźcie kolejne szczegóły ślubu Bieberów na Hotplota.pl!

Justin i Hailey Bieber bardzo długo czekali na ślub z prawdziwego zdarzenia. Para we wrześniu ubiegłego roku wzięła ślub w urzędzie i od tamtego czasu planowała ceremonię kościelną i wesele. Na drodze wciąż pojawiały się jednak kolejne problemy - a to w postaci pracy, a to problemów ze zdrowiem Justina.

Tym razem jednak wszystko ma pójść idealnie. Pod koniec września Justin Bieber i Hailey Bieber planują wziąć ślub kościelny w Karolinie Południowej i rozesłali już do swoich najbliższych zaproszenia.

Justin i Hailey biorą ślub - kolejne szczegóły

Już od wielu tygodni informowaliśmy Was na Hotplota.pl o kolejnych szczegółach dotyczących ślubu Justina i Hailey Bieberów. Wiadomo już m.in., że pannę młodą do ołtarza zaprowadzi ojciec, Stephen Baldwin, a wśród gości - oprócz rodziny i znajomych - znajdzie się wielu pastorów. Religijny wymiar ceremonii jest bowiem bardzo istotny dla Justina, który od lat jest czynnym członkiem amerykańskiego kościoła. 

Informator serwisu ET! donosi, że cała ceremonia będzie utrzymana w bajkowym klimacie. Nie zabraknie ogromnej ilości kwiatów i świec.

Para planuje zrobić rodzinne spotkanie z siostrą Hailey oraz siostrą, bratem i tatą Justina. Justin wiele przeszedł w przeszłości ze swoją rodziną i nie może się doczekać świętowania tego wyjątkowego dnia ze wszystkimi.

- czytamy.

A my już nie możemy doczekać się zdjęć z ceremonii!!!

NAJNOWSZE