Hailey Bieber i Justin Bieber

i

Autor: Backgrid/East News

Justin Bieber pokłócił się z Hailey? Nowe zdjęcia niepokoją fanów

2021-11-21 17:03

Nawet najlepsze związki przeżywają czasem trudne chwile. Czy taki moment na swojej drodze przeżywają właśnie Bieberowie? Hailey i Justin zostali uwiecznieni przez paparazzich w sytuacji, w której woleliby chyba nie pokazywać się publicznie. Czy te ponure miny to dowód, że między małżonkami doszło do jakiejś sprzeczki?

Justin Bieber i jego żona Hailey kilka razy byli już w podobnej sytuacji. Całkiem niedawno ktoś uwiecznił moment, w którym piosenkarz rzekomo nakrzyczał na żonę. Chodzi o film z lipca 2021 r. pokazujący parę wychodzącą z imprezy. Justin mocno trzyma za rękę Hailey, energicznie gestykuluje i mówi podniesionym głosem, co wiele osób zinterpretowało, jako kłótnię. 

Kłopoty w raju?

Tym razem pod zdjęciami Bieberów znów pojawiły się sugestie, że para się posprzeczała. Chodzi o fotki zrobione przed jedną z restauracji w West Hollywood. Małżonkowie opuścili lokal tylnymi drzwiami, a srogie miny obojga sugerują, że albo kolacja nie smakowała, albo w restauracji doszło do jakiejś nieprzyjemnej sytuacji...

Zobaczcie najnowsze fotki Bieberów zrobione pod jednym z lokali w Hollywood. Jak myślicie - rzeczywiście Justin pokłócił się z Hailey? A może Bieberowie byli po prostu zmęczeni?

Sonda
Co myślisz o tych zdjęciach?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021