Justin Bieber NAKRZYCZAŁ na Hailey Bieber na imprezie? To video obiegło sieć

2021-07-13 8:14 kp
Justin Bieber
Autor: Bryan Steffy/Getty AFP/East News

Internet huczy po tym, jak do sieci trafiło nowe nagranie z Justinem Bieberem i Hailey Bieber. Para wybrała się ostatnio do Las Vegas na imprezę nowej marki Kendall Jenner, 818 Tequila. I choć większość wieczoru pozostaje dla fanów tajemnicą, po internecie krąży video krzyczącego na żonę gwiazdora. Do czego między nimi doszło? Teorii nie brakuje.

Justin Bieber wielokrotnie dotąd otwarcie podkreślał, że związek z Hailey Bieber całkowicie zmienił jego życie. Gwiazdor nie ukrywa, że swojej żonie zawdzięcza spokój wewnętrzny, zerwanie ze zgubnymi nałogami i odnalezienie równowagi. Nic dziwnego, że na jego Instagramie regularnie pojawiają się kolejne poświęcone ukochanej posty, w których Jus nie szczędzi jej ciepłych słów i romantycznych wyznań.

Tymczasem teraz fani zastanawiają się, ile jest prawdy w sielankowym wizerunku ich małżeństwa. Wszystko po tym, jak do internetu trafiło nagranie z ostatniej imprezy, na którym widzimy, jak wyraźnie wzburzony Justin Bieber krzyczy na żonę. Choć w każdym związku zdarzają się sprzeczki, internauci nie kryją niepokoju. Do czego tam doszło?

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

Justin Bieber krzyczy na Hailey?

Justin Bieber i Hailey Bieber znaleźli się 10 lipca wśród gości imprezy zorganizowanej przez Kendall Jenner w Las Vegas, która promuje wciąż swoją nową markę alkoholu 818 Tequila. Poza Bieberami w nowo otwartym klubie Delilah bawili się inni celebryccy znajomi modelki, w tym Justine Skye.

Cała grupa przybyła razem do Delilah po zabawie w imprezowym autobusie, który zabrał ich na miejsce. Przybyli około 23:30 i zostali odprowadzeni do ich własnego prywatnego stołu. Klub był pełen i wiele osób próbowało podejść do ich stolika.

- zdradza świadek.

Justin Bieber miał być tego dnia w wyjątkowo dobrym humorze, w czym zapewne pomogła obficie rozlewana tequila od Kendall. Gwiazdor dał nawet spontaniczny koncert na klubowej scenie, a video z tego również trafiło na Twittera:

Wszyscy imprezowicze bawili się do około 2 w nocy. To właśnie wtedy, gdy Justin i Hailey Bieber wychodzili z klubu w towarzystwie ochroniarzy, ktoś zarejestrował ich rozmowę. A zdaniem części fanów - kłótnię. Na video widzimy, jak Jus, trzymając modelkę za rękę, mówi do niej wzburzonym głosem i mocno gestykuluje. Nagranie na Tik Toku do momentu usunięcia go obejrzał ponad milion osób. Część z nich szybko wyciągnęła daleko idące wnioski.

Niestety, on jej nie kocha

Wciąż ją zawstydza

- napisali internauci.

Zobaczcie video:

Trzeba jednak zaznaczyć, że fani, którzy byli obecni tego wieczoru w klubie, szybko stanęli w obronie gwiazdora. Jeden ze świadków podkreśla, że Justin Bieber był w świetnym nastroju, a na video uchwycono wyłącznie jego podekscytowanie.

A jak Wy interpretujecie to, co widać na nagraniu?

NAJNOWSZE